Gå til innhold

Kjæresten til Sophie Elise mener jenter over 50 kg ikke hører til på stranden


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ser skikkelig dust ut å være nærmere to meter og 50 kg da



Anonymous poster hash: 389e3...64a
  • Liker 18
Skrevet

Håper for guds skyld han bare er ute etter å provosere og ikke er seriøst. Hvis ikke synes jeg synd på guttungen

  • Liker 2
Gjest Citronella
Skrevet

Håper for guds skyld han bare er ute etter å provosere og ikke er seriøst. Hvis ikke synes jeg synd på guttungen

Uansett er ikke dette en voksen måte å provosere på.

  • Liker 1
Skrevet

Han er bare en eplekjekk liten guttevalp som enten er for arrogant for sitt eget beste eller ute etter å provosere.

All pr er god pr.... Han burde bare oversees

  • Liker 12
Gjest Citronella
Skrevet

Hvem bryr seg vel hva en sånn "wannabe kul" idiot mener? Han oppfører se ikke som en skikkelig mann en gang. Han er bare en tenårings guttunge i oppførsel. Han liker vel ikke former heller. Bare bein. (wannabe hund?). SE og han der passer perfekt sammen! :fnise:

Han vil vel ikke at kvinner skal trene heller? Vil bare ha late kvinnfolk? Eller kvinner som opererer seg selv for å bli pen? Kvinner blir tyngre av muskler, akkurat som menn. Alle vet jo at muskler veier mest.

Jeg ser poenge ditt. Men i hans målgruppe så vil jeg tro mange vil føle et usunt press. Provokasjon (en heller dårlig) eller ikke. Det er så trist å tenke på.

  • Liker 1
Skrevet

Tror han må stikke hodet opp fra sminkepungen snart og vokse opp. Minner meg om en liten snørrunge som får alt han peker på. Det er garantert bare for å provosere, men jeg ville blitt flau om det hadde vært min kjæreste for å si det sånn.

  • Liker 7
Skrevet

og igjen spiller høyde ingen rolle ? ei jente som er 164 cm og 50 kg er akkurat det samme som ei som er 174 og 60 kg.



Anonymous poster hash: bb372...0fc
  • Liker 7
Gjest Rhaegar Targaryen
Skrevet

Jeg mener at det er idiotisk og kalle personer over 50 for jenter eller gutter.

  • Liker 2
Skrevet

Haha, de mangler litt IQ ja. Tror ikke en jente på 1.80 ser veldig bra ut som 50 kg. Når jeg veide 46 kg (165 cm) stakk ribbeina ut og jeg brukte barnestørrelse i jeans. Så eh. Jeg får bare lyst til å legge på meg masse og sørge for å være på den stranden de soler seg. Så skal jeg stå og gni flesket i ansiktet deres.

Men ærlig talt, tror de gjør seg dumme for å bli kjente og provosere. Ingenting gjør deg kjappere kjent enn provoserende utsagn og pornoglipp. De er ute etter penger, og ved at vi reagerer sånn vi gjør, gir vi dem akkurat det de søker :)

  • Liker 5
Skrevet

Gjelder det silikon eller? 50 kg silikon? Hva?

  • Liker 3
Skrevet

HAHAHHAAHAHAHHHAHAHAHA....

HAHHAAHAHA... Herregud for en type (kompisen og forsovet)

Det er jo mye som avgjør vekten vår, vi er jo alle forskjellige. Jeg er 173, og jeg tviler på at jeg ville sett bra ut om jeg veide 50 kg, ettersom hvordan MIN kropp er bygd. Å ha en grense på 50 kg er jo bare trist. Jeg fikk dårlig inntrykk av han dusten fra videobloggen med han og Sophie Elise, men jeg tenkte at om han bare skal mase om den sminka han bruker så har ikke valget hennes med å vise han frem så mye med hennes lesere å gjøre. Nå derimot er jeg veldig bekymret for usikre 14 åringer som ser opp til henne og ser dette... Vi mennesker gjør de verste tingene mot kroppen vår når vi blir ordentlig misfornøyde. Jeg kjenner at jeg blir så sinna, oppgitt og provosert. Som hu fra bloggerne sa "håper ikke jeg ser det stygge trynet hans på stranda" - eller noe sted egentlig... Nei, bare... Fy faen asså

Anonymous poster hash: ab54c...3ba

  • Liker 1
Skrevet

Ikke vise han frem kanskje.. Det er jo greit... Men hun var veldig klar på at hun synes det var bra at han sa sine meninger om ting og at det var kult at han hadde sin greie.. I dette tilfellet håper jeg ikke hun gjør det..

Anonymous poster hash: ab54c...3ba

  • Liker 1
Skrevet

Jeg mener at det er idiotisk og kalle personer over 50 for jenter eller gutter.

Kilo. Ikke år.

  • Liker 2
Skrevet

Ryddet for personangrep, latterliggjøring + svar til dette.

Irrlys, mod.

Skrevet

Dette er jo bare guttevalputgaven av Rene Klevland.

Bør absolutt forbigåes i stillhet og ignoreres.

Anonymous poster hash: 26027...baf

  • Liker 3
Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...