AnonymBruker Skrevet 1. oktober 2014 #1 Skrevet 1. oktober 2014 Fins det triller for en baby på 3 mnd? Styrete med den vanlige vogna når jeg skal handle.Anonymous poster hash: 8bd57...7eb
Sotra Skrevet 1. oktober 2014 #2 Skrevet 1. oktober 2014 Tror ikke det, siden babyer ikke kan sitte når de er 3 mnd. Men kan ikke si det sikkert. Jeg bruker bæresjalet når jeg handler. Det syns jeg er kjempepraktisk.
Silfen Skrevet 1. oktober 2014 #3 Skrevet 1. oktober 2014 Fins det triller for en baby på 3 mnd? Styrete med den vanlige vogna når jeg skal handle.Anonymous poster hash: 8bd57...7eb Selvsagt finnes det det. Paraplytriller som kan legges helt flatt, gjerne der du får plass til en softbag, kan fint brukes til en baby. Det at de MÅ ligge i bagvogn er jo bare tull. 1
Gjest Solstråla88 Skrevet 1. oktober 2014 #4 Skrevet 1. oktober 2014 Har hørt mye bra om quinny zapp extra. Den kan visst legges helt flat og er vendt mot deg. Blir visst også veldig liten og det kan kjøpes bilstol adapter til. Vedt og se på kansje?
AnonymBruker Skrevet 1. oktober 2014 #5 Skrevet 1. oktober 2014 Har hørt mye bra om quinny zapp extra. Den kan visst legges helt flat og er vendt mot deg. Blir visst også veldig liten og det kan kjøpes bilstol adapter til. Vedt og se på kansje? Vi har denne. Det følger med adapter som passer til maxi cosi, ganske kjekt. Har brukt trilla på handleturer hele veien, den ligger permanent i bilen. Brukes fremdeles innimellom til toåringen. Anonymous poster hash: 1d814...0db
AnonymBruker Skrevet 1. oktober 2014 #6 Skrevet 1. oktober 2014 Hvordan er den å bruke uten bilstol for en baby på 3 mnd? Ligger de greit?Anonymous poster hash: 8bd57...7eb
AnonymBruker Skrevet 1. oktober 2014 #7 Skrevet 1. oktober 2014 Hvordan er den å bruke uten bilstol for en baby på 3 mnd? Ligger de greit?Anonymous poster hash: 8bd57...7eb Det blir vanskelig å sæle de fast når de er så små, selv om det er full liggestilling. Anonymous poster hash: 1d814...0db
Tarzani Skrevet 1. oktober 2014 #8 Skrevet 1. oktober 2014 Vi har Titanium Baby med adapter til å feste maxi cosi´en på. Genialt! Da har du baby mot deg også.. Supert at du man slipper å vekke ungen for å ta han ut av bilstol og legge i vogn..
Amys Skrevet 1. oktober 2014 #9 Skrevet 1. oktober 2014 Hvordan er den å bruke uten bilstol for en baby på 3 mnd? Ligger de greit?Anonymous poster hash: 8bd57...7eb Jeg syntes den funker fint, men jeg bruker ikke selene.
*Joyce* Skrevet 1. oktober 2014 #10 Skrevet 1. oktober 2014 Vi brukte vår Bugaboo Bee nokså tidlig til yngste, den kan legges helt ned, er vendt mot triller og man kan evt sette oppi en softbag (fra ymse merker) eller et "baby nest" som er den Bugaboo selv lager. Funket bra til sitt bruk. Vi har uansett båret mest i den alderen (og egentlig gjennom hele "vognalderen", hehe), men det var jo hendig å kunne gjøre det sånn innimellom.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå