AnonymBruker Skrevet 29. september 2014 #1 Skrevet 29. september 2014 Har fått magekatarr, veldig vondt. Legen var opptatt av at jeg stresser mye. Det gjør jeg, jeg aner ikke hvordan jeg skal slutte å stresse siden mye av stresset kommer av at jeg har angst! Det jeg lurer på er: jeg googlet kostholdråd, det står at jeg burde ta b12, c vitamin osv, er det sant, burde jeg ta vitamintilskudd? Kan magekatarr gjøre at man får underskudd på vitaminer?Anonymous poster hash: ab9b3...393
Sphynx Skrevet 29. september 2014 #2 Skrevet 29. september 2014 Om du burde ta vitaminer må du snakke med legen din om. Det finner h*n ut med en blodprøve. Jeg har mangel på vitaminer og tar tilskudd, men jeg er ikke noe bedre i magen av den grunn. Nå har jeg ikke magekatarr da, så kan ikke uttale meg om det.
AnonymBruker Skrevet 29. september 2014 #3 Skrevet 29. september 2014 Jeg ville snakket en gang til med legen din om dette. Og ta en sjekk på vitaminer og nivåer i kroppen, fort gjort med noen blodprøver. Fortell om angsten og spør om hjelp. Anonymous poster hash: d0b21...06f
Jacinta Skrevet 29. september 2014 #4 Skrevet 29. september 2014 Snakk med legen din og ta en blodprøve for å finne ut om du trenger vitaminene.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå