Gå til innhold

Tannlegebesøk


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg var hos tannlegen for 6 dager siden. Hadde et stort hull, og etter to bedøvelsessprøyter kjente jeg fortsatt ikke til at jeg var mer lammet. Var derfor nødt til å ta ytterligere sprøyte, og det fungerte sånn halvveis.

Uansett, nå har jeg skikkelig vondt i tannkjøttet hvor tannlegen satt sprøytene. Kjennes ut som sår pga. svie. Er så langt bak i munnen, så får ikke sett hvordan det ser ut.

Noen som har opplevd det samme? Bør jeg ta kontakt med tannlegen igjen, eller bare la det gå over av seg selv?



Anonymous poster hash: fa3e6...370
Videoannonse
Annonse
Gjest chisandra
Skrevet

Hør med tannlegen, ellers så tror jeg du får noe skyllevann på apoteket du kan bruke på sår i munnen. For det er sikkert noe rundt selve stikket, tror du ikke?

Skrevet

Hør med tannlegen, ellers så tror jeg du får noe skyllevann på apoteket du kan bruke på sår i munnen. For det er sikkert noe rundt selve stikket, tror du ikke?

Jo, regner med det. Tror jeg ringer til tannlegen i morgen..... Blitt vanskelig å spise :/

Anonymous poster hash: fa3e6...370

Gjest chisandra
Skrevet

Huff. Håper du får noe som hjelper raskt.

Skrevet

Tannlegen setter jo sprøytene i nervene, og nervene er utrolig følsomme. Det vil nok ta 1-2 uker før de har kommet seg. Jeg pleier å være øm rundt stikkstedene i 2-3 uker etter besøket



Anonymous poster hash: bf497...64d
Skrevet

Nervene skal gro, og det vil du kjenne. Det kan ta noen uker, og er helt ufarlig. Ta kontakt med tannlegen så kan kanskje h*n hjelpe deg :)

Skrevet

Jeg har og kjent det i ganske god tid etter at jeg har vært hos tannlegen hvis jeg har tatt et veldig stort hull. Det går nok over :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...