AnonymBruker Skrevet 4. august 2014 #1 Skrevet 4. august 2014 Når jeg møter jenter på byen i fylla og tar det med hjem, insisterer jeg på at jeg ikke bruker kondom. De aller fleste har sex likevel, men noen må overtales litt mer enn andre. Samtidig har jeg ikke lyst på barn, så da bruker jeg angrepiller som prevensjon. Når vi våkner dagen etterpå, ber jeg de ta en angrepille. Noen er litt skeptiske, men har ennå ikke møtt en jente (av ca 15-20 stk) som har sagt nei. Hva synes folk her inne om å bruke angrepiller som prevensjon? Kjøpte meg en liten beholdning av angrepiller i USA. Kostet ikke all verden. Anonymous poster hash: 61ed8...4e4
Ferny Skrevet 4. august 2014 #2 Skrevet 4. august 2014 Synes ikke det er særlig smart. Er nå vel bedre for jenten å heller gå på p-piller, så ikke kroppen kommer helt ut av balanse gjennom å bruke angrepiller i hytt og pine. Billigere er det også - men kanskje ikke hvis du da velger å betale, som jo er en fin ting forsåvidt. Dessuten bør både du og hun beskytte seg mot sykdommer, og ikke bare graviditet. Siden du plukker opp jenter på fylla, så er jo dette særlig aktuelt. Regner med du ikke kjenner de godt, eller treffer de over tid? Angrepillen er mer for backup, dersom annen prevensjon svikter. Har tatt det selv en gang, men da sprakk kondomen. Ble både kvalm og trøtt, pluss at syklusen kom helt ut av balanse. Hadde nok valgt et mer sykdomssikkert alternativ om jeg var deg altså.
Gjest Andrea93 Skrevet 5. august 2014 #3 Skrevet 5. august 2014 Gidder ingen moralpreken men bare vit at angrepiller kun er 85 % effektivt det første døgnet og deretter enda mindre.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå