Gå til innhold

Hva i alle dager er legningen min?


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Kort og greit.

Har kun forelsket meg i to menn i hele mitt liv, kun tent seksuelt på de to.

Har ligget med og vært kjæreste med en god del flere enn to. Og prøvd å overbevise meg selv om at jeg liker menn, men at the one bare ikke har trampet gjennom livet mitt ennå.

Har forelsket meg i en haug med jenter, helt fra jeg var veldig liten, men vet ikke om jeg tenner på dem når alt kommer til alt, fordi jeg aldri har kommet så langt.

For tiden har jeg ingen interesse av å hverken date eller ha kjæreste fordi jeg er lei hele opplegget. Har stort sett alltid vært i et forhold fra jeg var 14 til jeg var 30, er 32 nå.



Anonymous poster hash: 0635d...4e6
Videoannonse
Annonse
Skrevet

:-) ... høres vel bra ut du vel

Gjest lipgloss
Skrevet

biseksuell akkurat som meg:)) hærlig,nyt det

AnonymBruker
Skrevet

Har det som deg, vært med tre menn og ingen jenter, men har vært forelsket i mange jenter helt fra jeg var liten. Jeg tror jeg er biseksuell, men om du ikke vet om du tenner på jenter så er du kanskje bifil?



Anonymous poster hash: 29205...df0
Skrevet

Kanskje du er bifil, kanskje du er lesbisk, kanskje du bare ikke har møtt den rette mannen enda. Det virker som om du kan ha en preferanse for damer, i alle fall romantisk sett, så det er kanskje ikke så dumt å prøve å finne ut om du tenner seksuelt på dem også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...