Gå til innhold

Gøteborg - reisetips?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Vi skal på kjærestetur til gøteborg til helgen og lurer på om noen har tips til noe vi burde gjøre? Har lest mye på nettet men kanskje noen likevel har et godt tips å komme med?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Spis rekesmørbrød til lunsj eller ta en drink på kvelden på toppen av Gothia Towers. Dette ligger rett over veien for Liseberg. http://www.gothiatowers.com

Skrevet

Ingen av oss er karusellmennesker så vi dropper nok Liseberg :P Takk for tips uansett :)

Gjest Magdalene
Skrevet

Ingen av oss er karusellmennesker så vi dropper nok Liseberg :P Takk for tips uansett :)

Er jo masse annet koselig på Liseberg da 😊

Skrevet

Om du liker tapas bør dere spise på Mañana. Det finnes to - jeg har bare prøvd den i Lasarettgatan. Bord må bestilles i forkant. Om jeg har skjønt det riktig har de to bordsettinger (17 og 20.30). Man kan være heldig å få bord på drop-inn, men fredga og lørdag er det stortsett smekkfullt hele tiden.

Kjempe god mat og gode drinker og ikke minst billig!

Skrevet

Liseberg kan være en kjemperomantisk opplevelse altså, og det er absolutt ikke bare masse berg- og dalbaner der.

Gjest Sitronmelisse
Skrevet

Den botaniske hagen anbefales på det sterkeste! :)

Skrevet

Takk for gode tips - vi skal bare være der i helgen så vi har nok å finne på :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...