AnonymBruker Skrevet 11. juni 2014 #1 Skrevet 11. juni 2014 Hvordan føles det å bli slikket? Jeg tenker på det hele tiden, og ser mye på porno og onanerer til videoer av jenter som blir slikket. Jeg og kompisen min har klint en del på fest og sånn, og han har spurt meg om jeg vil at han skal slikke meg i helgen, har lyst men er også litt redd. Håper jeg får noen svar fra dere..hilsen jente 16 årAnonymous poster hash: 79e45...86b
Frisørdama Skrevet 11. juni 2014 #2 Skrevet 11. juni 2014 Med den rette så er det kjempedeilig. Men hvis du er redd så hadde jeg heller ventet til det føles riktig. Du har jo ikke dårlig tid akkurat.
vestre Skrevet 11. juni 2014 #3 Skrevet 11. juni 2014 jeg syntes det er ubehagelig. ikke for han slikker meg, men for att han er der nede.
blondien Skrevet 11. juni 2014 #4 Skrevet 11. juni 2014 visst han er flink så er det deilig, men jeg er ganske ukomfetabel når menn har tunga si der nede, tenker bare på om jeg smaker vondt eller lukter. jeg synes det er deiligere å bli fingret :-)
KineAnd Skrevet 12. juni 2014 #5 Skrevet 12. juni 2014 Om du klarer å ligge der og slappe av og ikke tenke på ting som damene over her nevner, lukt og slik. Om du klarer å bare nyte følelsen og at en du gjerne er ekstra glad i gjør det lille ekstra for deg, så kan det være veldig deilig. Det kan nesten ikke beskrives Men din egen trygghet er ganske avgjørende
Timza Skrevet 12. juni 2014 #6 Skrevet 12. juni 2014 Hvis man er redd for lukt og smak, hvorfor ikke bare ta en finger og dra den der nede for å lukte og smake på for å bli kvitt redselen først som sist?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå