Gå til innhold

Menstruasjon, klumper


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

For en ukes tid siden fikk jeg mensen etter å ha pauset den et par måneder pga ferie.

Den første dagen kom det ut noe veldig merkelig; (Tilgi denne merkelige forklaringen) en Y-formet sjøpølselignende greie, rundt 5 cm lang. Jeg er klar over at blodklumper er vanlig under menstruasjon, men ærlig talt, dette har jeg aldri sett før. Dette var ingen vanlig blodklump men noe som virker som om det har vokst inni meg, til denne Y-formen!!

Har aldri opplevd spontanabort som jeg vet om, kan det ha vært det?

Noen som har vært borti dette? Jeg føler ikke jeg kan fly til legen for dette, men jeg må jo innrømme at jeg blir litt betenkt.



Anonymous poster hash: 95705...2e8
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Er bare en større del av livmorveggen som har løsnet på en gang. Hos noen kan livmoren nesten skrelle av seg hele slimhinnen og hele greia kommer ut på en gang. Vanligvis er det mye mindre deler.

Det er ikke uvanlig om man hopper over mens med p-piller. Om det begynner å skje oftere kan det være lurt å ta en tur til gynekolog for å utelukke at det ikke er noe annet.



Anonymous poster hash: f3a43...8b8
AnonymBruker
Skrevet

Vanlig. :)

Anonymous poster hash: dac94...507

AnonymBruker
Skrevet

Takk, det var beroligende! :)

TS



Anonymous poster hash: 95705...2e8

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...