Gå til innhold

Stønning


Fremhevede innlegg

Gjest Anonymous
Skrevet

Leste her inne at ei ble flau over ufrivillig stønning...?

Altså, jeg tror nok også pornodamene overdriver en hel del.. Men det er forskjell på hyling og stønning...

Er dere tause i senga, ufrivillige stønn,

eller skriker dere? Kan liksom ikke tro at stønning er noe de kun gjør i filmer... :tunge1:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hørte en som klaga over jenter som var helt stille. Han skjønte ikker om det var godt for dem, for de "sa jo ingenting". Frustrert fyr. :hoho:

Jeg er nok ikke blandt de stille, men heller ikke så høylydt som henne jeg lå og hørte på natten før bryllupet mitt (sov over hos forloveren, og naboen hadde en VELDIG hyggelig kveld. :sjarmor:

Skrevet

Jeg lager absolutt lyd.....(har jeg hørt) Veldig ubevisst.

Men jeg synes jo sex er deilig,og det er jeg ikke redd for å gi uttrykk for!

Skrevet

Joda, lyd kommer det. Er det situasjoner der man "må" være stille, blir det liksom ikke der samme... :oops:

Skrevet

Blir nok litt lyd ja :oops: men vi er som regel i situvasjoner hvor vi må være stille, så så mye blir det ikke.

Skrevet

Blir lyd ja,men som de andre sier det blir noe annet hvis det er en situasjon hvor man MÅ være stille.

Skrevet
Blir nok litt lyd ja :oops: men vi er som regel i situvasjoner hvor vi må være stille' date= så så mye blir det ikke.

:Nikke:

Skrevet (endret)

.

Endret av stikkelsbær
Skrevet
Lyd hører med........ :wink:

:Nikke:

Skrevet
Lyd hører med........ :wink:

Sant, sant. :Nikke:

Skrevet

stønning hører med,men ikke mange skriker som i pornofilmene.jeg liker at partneren min lager lyder også.ihvertfall litt,som viser at han liker det jeg gjør.synes gutta er for dårlige til det.

Skrevet
stønning hører med' date='men ikke mange skriker som i pornofilmene.jeg liker at partneren min lager lyder også.ihvertfall litt,som viser at han liker det jeg gjør.synes gutta er for dårlige til det.[/quote']

flink? jeg mener da ikke at dette har noe med åvære flink. er det godt så stønner mann. For menn er det aller best når han kommer så da stønner nok de fleste litt. En gutt kan kan da ikke lage lyd bare for å lage lyd.Det må komme naturlig...ellers blir det som i pornofilm.

Skrevet

Meg også lager litt lyd :oops:

Gjest GreenSky
Skrevet

*sukk* Har ikke sett gutten min siden søndag! :-( Vil ha han her nå! :wink::sjarmor:

Skrevet
*sukk* Har ikke sett gutten min siden søndag! :-( Vil ha han her nå! :wink::sjarmor:

:trøste: :klem: Håper han kommer snart da, sånn at det kan bli litt lyd. :sjarmor:

Skrevet

Ingen skråling her i gården...Litt tyngre pusting bare! Ikke naturlig for meg! Sa ikke et pip da jeg fødte sønnen min heller.. :ler:

Skrevet

I'm a screamer :oops: :sjarmor:

Gjest GreenSky
Skrevet
I'm a screamer :oops: :sjarmor:

Det har vi fått med oss, ja. :wink: Sånn sett er jeg glad for at du ikke bor i kollektivet mitt. :tunge1:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...