Betty2 Skrevet 3. mai 2014 #1 Skrevet 3. mai 2014 Jeg og en venninne reiser til praha om 14 dager. Noen som har tips til hoteller å bo på? og spisesteder som MÅ prøves?
AnonymBruker Skrevet 3. mai 2014 #2 Skrevet 3. mai 2014 Anbefaler mamaison riverside hotel, kjempefint og god service veldig god frokost! Anonymous poster hash: eae8f...053 1
Aviale Skrevet 3. mai 2014 #3 Skrevet 3. mai 2014 Hvis dere vil ha et rimelig, men bra hotell og liker det litt livlig, anbefaler jeg Mosaic House! Det er et moderne og fint hotell som ligger i den nyere delen av byen. Billig (vi betalte 1200 for 3 netter), bra service, helt fin frokost, dødsfint bad og miljøvennlig profil. Det er mye liv i lobbyen/baren nede om kveldene, så få et rom som ligger i 3. etasje eller høyere. De arrangerer også gratis, guidede turer Deler av hotellet er hostel, men dette merket ikke vi noe til annet enn at de aller fleste gjestene var på vår alder, altså i 20-årene. 1
Gjest Sille4 Skrevet 3. mai 2014 #4 Skrevet 3. mai 2014 Kan sterkt anbefale: The emblem hotell. Ett nytt, moderne og flott hotell. En fantastisk betjening som gjør at du føler deg veldig spesiell. Ligger ikke ett minutts gange unna gamleby torget engang. Men ligger samtidig ett veldig stille og rolig sted, ikke noe bråk utenfor. Tar heller ikke lang tid å gå til Karlsbroen, heller ikke til shopping. Hotellet har også en veldig flott spa avdeling, og man kan leie Jacuzzi i 30 min på takterrassen for en billig penge. Er ett av de dyrere hotellene i området, men absolutt verdt det, men fortsatt billig i forhold til hva det ville kostet her hjemme :-)
Betty2 Skrevet 5. mai 2014 Forfatter #5 Skrevet 5. mai 2014 takk for gode innspill, er flotte hoteller som er anbefalt
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå