Gå til innhold

Rispapiret til vårruller lukter vondt :(


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg skjønner ikke helt. Har smakt vårruller som andre har laget som er kjempegode, og de har sagt at de har kjøpt papiret på asiatisk butikk.

Nå har jeg vært på både asiabutikk og vanlig butikk, men alle rispapirene jeg kjøper lukter SKIKKELIG ekkelt.

Prøvde til og med lage vårruller, og fyllet ble helt perfekt, men det var ikke spiselig fordi rispapiret ødela. Vårrullene jeg har smakt har hatt "hvitt" rispapir, men alt jeg får tak i blir gjennomsiktig og slimete pg lukter vondt.

Skjønner ikke, gjør jeg noe galt? :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De hvite er vel filodeig, ikke rispapir. De selger den i frysedisken på bl.a. Meny (de har også en sammenrullet som ikke er fryst, men synes ikke den var like god). Smaker mye bedre enn rispapiret som er seigt og gjennomsiktig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...