Gjest angel235 Skrevet 7. juni 2004 #1 Skrevet 7. juni 2004 Noen som har vært på ferie her? Ønsker å vite masse om hvilke shopping muligheter som finnes.
Grooo Skrevet 7. juni 2004 #2 Skrevet 7. juni 2004 Hvis du søker i Kvinneguidens reisesøk får du opp dette: Sundsvall
Minmy Skrevet 10. juni 2004 #3 Skrevet 10. juni 2004 Heisann! Jeg bor for tiden i Sundsvall og burde kunne hjelpe deg. Sundsvall er på ingen måte noe shopping-paradis, men når det er sagt så kan vi jo fokusere på det positive.... De aller fleste kles-kjedene er representert her: Kapp Ahl, Lindex, H&M, svenske MQ, Dressmann, Jack&Jones, Vero Moda, svenske Indiska og Polarn&Pyret. Nå vet ikke jeg eksagt hva du er ute etter, men litt generellt så kan jeg jo si at det finnes to små kjöpesentre i Sundsvall sentrum: 1891 og Värdshuset. 1891 er regnet som litt mer ekslusivt, der finnes en ganske stor klesbutikk med merker som Tiger, Boss, Peak, Day osv, både for kvinner og menn. I andre etasje finnes en ungdomsbutikk med merker som Mexx, DKNY, Jenny Hellstöm, Diesel osv, men denne er ganske dyr. Skobutikker finnes det godt om, og så mine favoritter, Annorlunda og Rummet, som er interiörbutikker. Om det er noe annet du vil vite så spör gjerne!
Grooo Skrevet 10. juni 2004 #4 Skrevet 10. juni 2004 Oj, Sundsvall er tydeligvis større enn hva jeg trodde... Sorry! *ler*
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå