Gå til innhold

Rimelig ferie i juli?


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Finnes det ateder i Europa som er rimelige og ikke overfylte i juli?

Er åpen for det meste, men vi har to små barn under 3 år, så det må være barnevennlig. Sliter litt med å finne sommerferien for i år med et lite budsjett på rundt 10,000 kr. Vil ikke bruke det på hva som helst og Danmarkstur utgår.

Anonymous poster hash: 7832e...c13

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

De fleste storbyer er billige. Ellers er fly til Milano ofte rimelig, fra der kan man ta toget til den italienske riviera. Ellers er det strand i nærheten av flere storbyer. Er bare og tenke litt kreativt.



Anonymous poster hash: 5f965...c9c
AnonymBruker
Skrevet

De fleste storbyer er billige. Ellers er fly til Milano ofte rimelig, fra der kan man ta toget til den italienske riviera. Ellers er det strand i nærheten av flere storbyer. Er bare og tenke litt kreativt. Anonymous poster hash: 5f965...c9c

Takk! Er bare det at jeg ikke er kreativ når det kommet til dette, spesielt når vi reiser med små barn..

Anonymous poster hash: 7832e...c13

Skrevet

Følg med på restplass.no for hoppe-på- tilbud:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...