AnonymBruker Skrevet 18. mars 2014 #1 Skrevet 18. mars 2014 I natt drømte jeg at jeg ringte legekontoret for å fornye et par e-resepter. Neste dag logget jeg meg på mineresepter.no men fastlegen hadde ikke godkjent reseptene jeg ba om, istedet hadde han skrevet et notat om at pasienten bare lyver om alt og masse dritt om meg. Jeg ble veldig trist når jeg skjønte at dette betydde at jeg aldri ville få pillene mine Huff det var en ekkel drøm. Håper jeg ikke er sanndrømt for neste uke må jeg bestille flere piller Anonymous poster hash: 3c3ef...c9b
Gjest Elseby13 Skrevet 18. mars 2014 #2 Skrevet 18. mars 2014 Det er vanskelig å avgjøre om fastlegen var slem når du ikke utdyper hva han skrev.
Silfen Skrevet 18. mars 2014 #3 Skrevet 18. mars 2014 Det er vanskelig å avgjøre om fastlegen var slem når du ikke utdyper hva han skrev. Det var en drøm ... 2
Gjest Elseby13 Skrevet 18. mars 2014 #4 Skrevet 18. mars 2014 Hun skriver jo at hun logget seg på NESTE dag, da.. Men kanskje hun drømte fremdeles.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå