Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

bør jeg kjøpe. (med kamera)

Har veldig lyst på samsung e-700, men er litt i tvil.

Noen tips?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har samsung e-700.

Er kamera viktig for deg, så er dette den rette telefonen! :)

I tillegg er den rålekker.. Aldri likt en mobil så godt som denne. Noen irritasjonsmomenter har den. Bla. slitsomme lyder som ikke kan skrus av(enten kan du ha alle lyder på, eller så kan du velge å fjerne alle lyder med "lydløs")

Kameralyden kan IKKE skrus av. :roll:

Dette bildet er tatt med kameraet på mobilen.

Gjest Ethereal
Skrevet

Jeg har også samsung E-700, men selv om den er dritlekker å se på, hadde jeg ikke kjøpt den i dag. Sambo har Nokia 6230, som er mye mer telefon for pengene(samme pris), blant annet har den bluetooth, og kan ta opp små videoklipp.

Gjest Gjesta
Skrevet

Kameralyden kan IKKE skrus av. :roll:

Fikk høre at alle telefoner som blir laget nå skal ha kameralyd for at folk skal vite at de blir tatt bilde av....(mao for å hindre snikfoto i dusj, badstu osv...) :)

Clea

Skrevet

Hvis du vil ha god kvalitet på kameraet bør du ikke kjøpe Siemens MC60. Telefonen er helt grei, men kameraet er ikke mye å skryte av..

Skrevet

Om ca tre uker kommer det mange nye telefoner med en megapixel kamera (dagens modeller har ca 0,3,)og blitz.

Gode alternativer er Ericsson k700 eller Nokia 7610.

Ang. kameralyd så gjelder vel det bare asiatiske telefoner?

Kan hvertfall slås av på Ericsson.

Skrevet

Jeg har E-700 og er kjempefornøyd. Irriterer meg ikke over de lydene i det hele tatt faktisk. Ang. kameralyden så kan du sette den på "tone", en lyd som ikke forbindes med en kameralyd. Hører noen den tror de sikker at du får en melding eller noe.

Gjest Anonymous
Skrevet

Ikke kjøp Siemens MC60!

Den er billig, ser bra ut og fungerer greit, men....... Har batteri som holder relativt kort tid før det må lagres OG.... Blir frustrert av å fortelle:

Kjøpte min i begynnelsen av desember 2003. Siden 3 mai 2004 har den vært til reperasjon. Den klikka fullstendig (feil på skjermbildet, taster som låser seg og tilslutt gikk det ikke ann å slå den på i det hele tatt)

Vil ha tilbake telefonen min! Fort! (Eller kanskje jeg bare kan få en ny bra telefon..?)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...