AnonymBruker Skrevet 3. mars 2014 #1 Skrevet 3. mars 2014 Jeg går på p-piller (Loette 28), og fikk en "mellomblødning/mens" da jeg var kommet ca halvveis i et brett. Denne mellomblødningen har vart i 10 dager nå! Vanligvis pleier jeg å ha mensen i kun 3-5 dager. Noen som har forslag til hvorfor dette skjer? Anonymous poster hash: ddab9...cc4
AnonymBruker Skrevet 7. mars 2014 #2 Skrevet 7. mars 2014 Da ville jeg kalt det en blødning og ikke en menstruasjon. Mamma mi opplevde dette og ble påvist livmorhalskreft. Anonymous poster hash: 34b50...a6c
AnonymBruker Skrevet 7. mars 2014 #3 Skrevet 7. mars 2014 Jeg har blødd i 2 måneder nå, jeg går på Cerazette. Har derimot glemt pillen 2 ganger den siste måneden så er nok derfor. Tror det er normalt, vet ikke. Anonymous poster hash: d3633...96d
AnonymBruker Skrevet 7. mars 2014 #4 Skrevet 7. mars 2014 Ta det opp med legen. Jeg vil tro det mest sannsynlig er snakk om hormonforstyrrelse eller at Loette ikke er helt rette pillen for kroppen din. Hormonforstyrrelse og bivirkninger av p-pillene er mer sannsynlig enn livmorhalskreft. Du har ikke hoppet over en pillefri periode eller to? Det kan i hvert fall lett gi blødninger. Anonymous poster hash: 1a336...992
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå