philippa starck Skrevet 28. mai 2004 #1 Skrevet 28. mai 2004 Flere enn meg som så det i går? Synes det var knallgøy! Det kommer til å bli MYE greier fremover med den gjengen der, de har nok ganske så spisse albuer alle mann... Anbefales!
Gjest gjesta Skrevet 28. mai 2004 #2 Skrevet 28. mai 2004 Jeg så det, og kommer nok til å følge med videre
Sofia Skrevet 28. mai 2004 #3 Skrevet 28. mai 2004 Jeg gikk glipp av den, må sjekke om den går i reprise. Leste om den i går, og det virket lovende, til å være nok en realityserie.
Bitte Skrevet 28. mai 2004 #4 Skrevet 28. mai 2004 Helt enig! Dette lukter det suksess av! Tror dette er første reality som er litt lærerik....
philippa starck Skrevet 28. mai 2004 Forfatter #5 Skrevet 28. mai 2004 Jeg gikk glipp av den' date=' må sjekke om den går i reprise. Leste om den i går, og det virket lovende, til å være nok en realityserie.[/quote'] Kan du gi en lys om du finner ut om den går i reprise? Min mann fikk ikke sett det, nemlig - og det blir liksom ikke helt det samme når jeg skal fortelle ham hva som skjedde....
natasha Skrevet 28. mai 2004 #6 Skrevet 28. mai 2004 JA - den fikk jeg med meg. Ser allerede nå at jeg kommer til å ergre meg stoooort over Sam (var det ikke det han het, han som ikke var så populær blant de andre?)
Sofia Skrevet 28. mai 2004 #7 Skrevet 28. mai 2004 Den går faktisk i reprise ikveldt kl. 23.55. Knall!
Gjest TomKrus Skrevet 28. mai 2004 #8 Skrevet 28. mai 2004 JA - den fikk jeg med meg. Ser allerede nå at jeg kommer til å ergre meg stoooort over Sam (var det ikke det han het, han som ikke var så populær blant de andre?) Men han var da som snytt ut av nesa til en typisk amerikansk bedriftsleder, så du skal ikke se bort i fra at han kommer langt. Tross alt: It's business, not personal".
Saloppe Skrevet 28. mai 2004 #9 Skrevet 28. mai 2004 og for ei ekkel hissig egoistisk blære han der sam var!!!!! bra han ikke ble sparka ut igår!!!
Gjest Gjesta Skrevet 28. mai 2004 #10 Skrevet 28. mai 2004 Såg det og likte det! Synes hele gjengen virket litt bevisste på å være altfor overhøflige mot Trump.......spess Sam, han ville krype inn døra fordi han mente han ikke burde gå oppreist inn til Trump før han virkelig fortente det! Clea
Rio Skrevet 28. mai 2004 #11 Skrevet 28. mai 2004 hadde store planer om å se det.. men hadde ikke tid : 23.55 i kveld? kan ikke da heller : det er sikkert kjempekult.. er så møkklei dating realityshowene..
Ra|cer Skrevet 28. mai 2004 #12 Skrevet 28. mai 2004 Fikk det med meg ja, og det var kjempemorsomt! :D Kommer helt klart til å følge med. Endelig en forandring når det gjelder reality! I Like :D
Sofia Skrevet 4. juni 2004 #13 Skrevet 4. juni 2004 Igår var det andre episode og jeg synes dette er bra underholdning. Jeg synes begge lagene var gode igår, temmelig effektivt å få til en slik kampanje på den korte tiden. Han Sam er fortsatt helt håpløs men jeg var vel enig i avgjørelsen til Trump.
philippa starck Skrevet 4. juni 2004 Forfatter #14 Skrevet 4. juni 2004 Jeg elsker den serien! Sam er jo TRAGISK, men hun er jo ikke så langt unna hun mørke heller, da. Tenk å anklage de andre for å utsette henne for rasisme - når det langt fra var det som var meningen!!??
Sofia Skrevet 4. juni 2004 #15 Skrevet 4. juni 2004 Enig. Hun er en hissigpropp uten like. Skikkelig bitch om jeg må få si det rett ut. Slike kverulanter er ommentrent det verste jeg vet. Skjønner godt at de andre jentene blir oppgitte og irriterte.
Gjest Gjesta Skrevet 4. juni 2004 #17 Skrevet 4. juni 2004 En ganske ukjendt liten pening....husker desverre ikke navnet. Men det var en fyr som ikke har gjort seg bemerket. Han var leder for gårsdagens episode, og gutta boys tapte for jente nok en gong, dermed røk han ut... Clea
¤Tiili¤ Skrevet 4. juni 2004 #18 Skrevet 4. juni 2004 En av få reality serier som jeg liker!!Denne skal jeg følge med på!
Gjest Lille Solstråle Skrevet 5. juni 2004 #19 Skrevet 5. juni 2004 Sam er jo gal... Håper han får bli riktig lenge Og jeg syns det er skikkelig kult at jentene har vunnet hver gang! Kommer helt sikkert til å følge med videre.
Gjest realist Skrevet 5. juni 2004 #20 Skrevet 5. juni 2004 haha - hvis det fortsetter sånn blir det jo Nissene på låven på ORDENTLIG. synes de skulle dvelt enda mer ved intrigene og hatt lengre intervjuer med deltakerne, oppdragene i seg selv er jo ikke sååå spennende... Ellers må jeg medgi at reality tross alle mine fordommer er den underholdnings-tv-formen jeg ser med størst glede (= skadefryd...). Mere puling og utroskap på tv, mere sipping og latterlig ekshibisjonisme!! Nei til Farmen, ja til Paradise Hotel. Og enda mere alkohol til deltagerne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå