AnonymBruker Skrevet 25. februar 2014 #1 Skrevet 25. februar 2014 Tar denne som anonym itilfelle typen er innom og kjenner igjen meg (Ja, jeg er i forhold!) Jeg er altså avhengig av å onanere og å få orgasme, gjør det når jeg våkner og før jeg sovner, noen ganger midt på dagen om jeg føler for det også. Bruker kun fantasien, ikke porno eller noe. Dette irriterer vettet av meg, for jeg klarer ikke å få orgasme når vi har sex, og jeg viser han hvordan jeg onanerer så han kan gjøre det på meg (Han vil få meg til å komme selvsagt), men det er ikke det samme, jeg kommer ikke med typen, kun når jeg holder på med megselv. ALENE. Lurer på om det hadde vært enklere for meg å komme under sex om jeg ikke onanerte selv.. Hvordan skal jeg klare å slutte?? Er det flere som meg? Anonymous poster hash: 4f25a...181
Sphynx Skrevet 25. februar 2014 #2 Skrevet 25. februar 2014 Hmmm. Virker som du har et stort behov for orgasme da, er jo kanskje værdt å prøve en stund uten onani, for å se om det blir bedre. Men har dere vært sammen lenge?
AnonymBruker Skrevet 25. februar 2014 #3 Skrevet 25. februar 2014 Hmmm. Virker som du har et stort behov for orgasme da, er jo kanskje værdt å prøve en stund uten onani, for å se om det blir bedre. Men har dere vært sammen lenge? Vært sammen i 1 år og er vanskelig å slutte, tenker ikke over det når jeg begynner og holder på, men angrer etterpå.. Vet ikke hvordan jeg skal klare å kutt det ut en stund Anonymous poster hash: dd0ef...26e
Sphynx Skrevet 25. februar 2014 #4 Skrevet 25. februar 2014 Vært sammen i 1 år og er vanskelig å slutte, tenker ikke over det når jeg begynner og holder på, men angrer etterpå.. Vet ikke hvordan jeg skal klare å kutt det ut en stund Anonymous poster hash: dd0ef...26e kanskje du rett og slett skal snakke ut med han om problemet? Det kan muligens hjelpe deg. Så kan dere prøve å gjøre ting som kanskje gjør slik at du får en orgasme under samleiet? Mange kvinner onanerer gjerne foran mannen, Oralsex kan kanskje også være en løsning. Eller en penisring med vibrasjon? Snakk ut om problemet, mest sansynelig ligger det psykisk.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå