Fantasier Skrevet 16. februar 2014 #1 Skrevet 16. februar 2014 Jeg er i et forhold der hun liker å leke med manne-brystvorter. Hun klemmer, småklyper og suger på de små brystvortene mine. De er enormt følsomme og jeg blir heltent, kjenner det i hele kroppen. Ellers, lar hun hendene stryke over "hårmanken" på brystkassen min. Jeg har vent meg til behandlingen og nyter hvert sekund. Hun liker samme brystvorte behandling fra meg og jeg føler at jeg tar mer hensyn og gir henne mer nytelse enn tidligere. Jeg har følt det selv på kroppen og er nok litt mer forsiktig enn tidligere. Vi har snakket sammen om dette. Er det andre damer som har hatt lignende opplevelser og tenning?
Pusheen Skrevet 16. februar 2014 #2 Skrevet 16. februar 2014 Har prøvd med min kjære, men han liker det ikke. Sånn er det
Gjest Coolaid Skrevet 16. februar 2014 #3 Skrevet 16. februar 2014 En kvinnes tunge kan gjøre veldig mye fantastisk. Klarer meg fint uten småbiting men elsker tunge og lett suging av brystvortene... kombiner dette med en runking eller blowjob så er det fantastisk!!!!!
Gjest Lille-pus Skrevet 16. februar 2014 #4 Skrevet 16. februar 2014 Er det andre damer som har hatt lignende opplevelser og tenning? Yepp.
AnonymBruker Skrevet 16. februar 2014 #5 Skrevet 16. februar 2014 Jeg er mann, og synes det bare kiler - og ikke på noen god måte. Er vel store forskjeller mellom oss menn der, men for meg er det altså bare en uting Anonymous poster hash: 2cb2b...e5a 2
Gjest snoopy_93 Skrevet 16. februar 2014 #6 Skrevet 16. februar 2014 Har ikke prøvd og når jeg sniker meg nærmere får han hetta.
Gjest Lille-pus Skrevet 16. februar 2014 #7 Skrevet 16. februar 2014 Har ikke prøvd og når jeg sniker meg nærmere får han hetta. Sett deg over ham, hold håndleddene hans bak over hodet hans... og sim salabim... du har fritt leide. Alternativt, om det ligger innenfor deres rammer, så kan du lenke ham fast med med armene til hodegjerdet på sengen. Og gå passelig varsom/kraftig til verks. Tenk på hvor kilen du selv er når berøringene 'kile-lette'. Noen/mange/enkelte menn blir sanseløse av nytelse ved at du slikker brystkassen deres, - og da er også brystvortene innenfor målområdet. 1
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå