Sunshine Skrevet 12. februar 2014 #1 Skrevet 12. februar 2014 Jeg skal ut og reise i november og venter og venter på når de legger ut billettene for neste vintersesong. Er det noen som vet når de pleier å legges ut?
momo Skrevet 12. februar 2014 #2 Skrevet 12. februar 2014 Kan dessverre ikke hjelpe deg, men lurer på det samme.
freddy Skrevet 12. februar 2014 #3 Skrevet 12. februar 2014 Kommer jo litt an på hvor du skal og med hvilket flyselskap, men de aller fleste legger ut billetter ca 11 mnd framover i tid. Så det skulle absolutt være klart for november 2014 nå
freddy Skrevet 12. februar 2014 #4 Skrevet 12. februar 2014 Freddy igjen her. Så ikke at du spurte spesifikt om Norwegian. De legger antagelig ut vinterbillettene i mars/april, som er slutten på DENNE vintersesongen.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå