Gå til innhold

opphissende med smertefull anal ?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hvorfor legges det opp til at mange pornofilmer viser anal hvor jenta har kjempevondt eller faker det.

Tenner dere gutta på at vi lider ?

Anonymous poster hash: cc492...324

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Noen tenner på smerte, noen tenner på tanken om å ha så mye makt over dama at hun går med på hva som helst for å tilfredsstille dem og noen liker å forestille seg at de er innehavere av så store peniser at smerte er uunngåelig. :vetikke:

  • Liker 3
Skrevet

Jeg er jente, og jeg tenner på å se på det. "First anal" er ofte søkeord for meg.



Anonymous poster hash: ff9c4...f4f
  • Liker 1
Skrevet

Tror det har noe med at utstyret til gutten er så smertefull herlig. De liker vel tanken på at man ha, selv om det gjør vondt.
Sier som AB over jeg. Er jente og søkeordet mitt er også det samme. Så, tenner vel på samme tanke selv. I hvert fall "førstegangs"-følelsen.

Men det er mye der ute som går langt over streken.



Anonymous poster hash: fc476...e3d
Skrevet

Typen min syns det er opphissende når jeg får litt vondt i musa i starten av akten om jeg starter øverst. Grunnen hans var som nevnt over: At han var så "stor" at smerte var uungåelig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...