Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Noen andre her som har problemer med FB i dag? Hver gang jeg logger inn så går det under 1 min så blir jeg kasta ut.

Videoannonse
Annonse
Gjest Mrs. Random Nick
Skrevet

Nei, det har ikke vært slik for meg.

Skrevet

Nei... Rekker du å prøve å skifte passord?

Skrevet

Får logga inn med nødvendige opplysninger men så går det en liten stund så blir jeg kasta ut

AnonymBruker
Skrevet

kan noen ha funnet ut passordet ditt?



Anonymous poster hash: 60a1c...6a8
Skrevet

Tvilsomt. Tenkte bare om det var FB som hadde problemer i dag

Gjest ms_kwang
Skrevet

du burde prøve så godt du kan å få skifta passordet, gjerne skifte passordet til emailen du bruker også :)

Om du får klart å gjort det, så prøv å gå inn på sikkerhetsinnstillinger->Sikkerhet- også klikker du på aktive økter, der kan du se hvor du ca ble logget inn ifra sist.. navnet på plassen kan være feil, men IP adressen kommer opp :)

Skrevet

Fant IP adressen hvordan finner jeg ut om det er korrekt? Dessuten står det en annen plass enn jeg bor. Skjønner ingenting av dette, er ikke særlig på data :)

Gjest ms_kwang
Skrevet

sendt en privat melding til deg :) Men skift passord først på Facebook, gjerne legg til at du ønsker å få ett passord sendt til din mobil..Slik at f.eks om du logger deg på en ukjent enhet så må du få ett passord til mobilen din før du kan få logge deg på (ala MinID xD)
Slik at OM noen hadde passordet ditt, så må de trykke inn den koden som du får tilsendt, dette koster ikke ekstra så vidt jeg vet (Da jeg har det selv..og ville vært rimelig blakk om jeg ble trukket xD)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...