Gå til innhold

Invitert til en kompis.


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei.
På tirsdag ble jeg halveis kjent med en fyr på college, fordi venninnene mine ville prøve å spleise oss av en eller annen grunn. Han likte den idèen.

Han hadde etterpå fortalt mine venninner at han synes jeg var pen og at han ikke hadde noe imot å bli bedre kjent med meg.

I går spurte han meg om jeg ville finne på noe med han på mandag, vi planlagte først å gå ut, men siden det er kaldt foreslo han at vi skulle heller dra hjem til ham.

Av en eller annen grunn tror venninnene (Ikke de samme som ville spleise oss) mine at han kommer til å forvente at vi skal ha sex. Så jeg tenker, hva er deres mening? Jeg er 17 år gammel og han er 18.

Personlig synes at det er litt tåpelig å bare anta at han er ute etter sex.



Anonymous poster hash: c0e18...b72
Videoannonse
Annonse
Skrevet

skulle han mot formodning prøve seg på noe så veit du hvertfall hva slags gutt det er.

om dere ender opp med å ha det gøy sammen å se at dere kanskje kan like hverandre så er jo det bare bra. ALLE menn er ikke sånn at de nesten forventer sex så fort jenta er innenfor døra



Anonymous poster hash: 8f889...849
  • Liker 1
Skrevet

Hvordan skal jeg vite hva han tenker tenker du? jeg vet ikke om han er kun ute etter sex. kanskje, kanskje ikke.



Anonymous poster hash: 173ca...723
Skrevet

I går spurte han meg om jeg ville finne på noe med han på mandag, vi planlagte først å gå ut, men siden det er kaldt foreslo han at vi skulle heller dra hjem til ham.

Anonymous poster hash: c0e18...b72

Vet ikke om jeg hadde kjøpt den, for når dere skulle gå ut så skulle dere vel spise eller gjøre aktivitetene inne.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...