Gjest .-L-. Skrevet 9. november 2013 #1 Skrevet 9. november 2013 Og da mener jeg ikke erotiske bokserier som fifty shades of grey, men bøker med generell info om sex. Har lest mye rart, men lest veldig lite om sex Kunne vært spennende.
AnonymBruker Skrevet 9. november 2013 #2 Skrevet 9. november 2013 Hva slags generell info? Hvordan man gjør det? Et historisk blikk på sex? Anonymous poster hash: 67a96...b59
Gjest .-L-. Skrevet 9. november 2013 #3 Skrevet 9. november 2013 Var en som nevnte Tracey Cox i en annen tråd. Hun har vist skrevet en del bøker. http://en.wikipedia.org/wiki/Tracey_Cox
Gjest MammatilTiana Skrevet 9. november 2013 #4 Skrevet 9. november 2013 Nei. Men kunne sikkert vært spennende ja 1
Sapientia Skrevet 12. november 2013 #5 Skrevet 12. november 2013 Har lest en bok av Tracy Cox, "supersex". Ikke akkurat noe revolusjonerende nytt, men en artig liten bok. Mye nyttig informasjon hvis man ikke vet det som står der fra før av. Selv om ikke alt passer alle selvsagt. Den er skrevet ganske humoristisk. Har også lest noe i en bok om sexologi for mange år siden, det var relativt tungt fagstoff. Var en bok som er skrevet som en fagbok på universitetsnivå. Husker ikke forfatteren.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå