AnonymBruker Skrevet 29. oktober 2013 #1 Skrevet 29. oktober 2013 Er dette en ting alle har opplevd ? Jeg gråt en gang etter at jeg har hatt sex.men har fått for meg at dette er ganske vanlig? Jeg lurer på grunnen i tilfelle.å jeg trur det er vesentlig mer kvinner enn menn som kan gråte en skvett etter sexen ? Anonymous poster hash: 7c653...e3b
skyflakes Skrevet 29. oktober 2013 #2 Skrevet 29. oktober 2013 Jeg begynte å gråte en engang midt i akten. Jeg var i utgangspunktet ikke trist, men så kom jeg plutselig på noe som hadde plaget meg, og da var det bare å hente litt papir og tørke tårer Har også grått etter sex. Sexen hadde for min del hjulpet til med å slippe følelsene løs.
AnonymBruker Skrevet 29. oktober 2013 #3 Skrevet 29. oktober 2013 En storm av følelser! Anonymous poster hash: c09d5...d6b
Thumbeline Skrevet 29. oktober 2013 #4 Skrevet 29. oktober 2013 Gråt en gang rett etter den mest eksplosive orgasmen i manns minne!!! det var så utrolig overveldende!!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå