Gå til innhold

Tips til Jentetur


Fremhevede innlegg

Skrevet

Vi er en jentegjen på seks stykker som fyller 18 til sommeren, og vi kunne tenke å ta oss en utenlandstur. Mange ville reist til Aiya Napa, men vi ønsker noe litt "tryggere" uten like mye festing. Mer en opplevelsestur fremfor party/chartertur. Har dere noe å anbefale? Vi har tenkt litt på Brighton, London, København og Stocholm. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det blir da mye hva dere gjør det til selv. Ingen tvinger dere vel til å feste? Si litt mer om hva dere ønsker å oppleve, det er ganske stor forskjell på sydentur og byferie, men hvis dere vil ha begge deler, får dere dra til Barcelona :biggrin:

Skrevet

Vi vil oppleve litt atraksjoner og føle at vi får sett byen, dra ut å spise, kanskje et tivoli, slappe av og shoppe :) Barcelona høres veldig fint ut. Noen som vet hvor prisene ligger?

Gjest Blondie65
Skrevet

Gdansk - kort flytur (i overkant av en time). Rikelig med shopping og til og med litt badeliv i Sopot hvis man reiser i den lyse årstid,

Eller Berlin - ikke så mye badeliv, men shopping og kulturopplevelser i fleng. Byen oser av historie og er verdt et besøk.

Skrevet

Jeg ville dratt til London :)

Skrevet

Tusen takk for svar alle sammen! Jeg har veldig lyst å reise til London, det er en fantastisk by, men alle i gjengen må så klart være enige!

Gjest SweetSunshine
Skrevet

Barcelona! Perfekt for både sol og shopping!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...