Langstrømpe Skrevet 26. april 2004 #1 Skrevet 26. april 2004 Er det lov å reise direkte mellom USA og Cuba? Har sittet og søkt litt etter flyruter uten suksess, og plutselig kom jeg til å tenke på at det er litt røft forhold mellom USA og Cuba, og at jeg hadde hørt noe om at amerikanere må reise via et annet land for å komme til Cuba. -Er dette riktig? Jeg fant en flyreise fra NewYork til Havana, men da måtte jeg mellomlande i Toronto, og det blir jo litt omvei... Og dessuten kostet det 10.000 kroner tur/retur per pers, og det er det ikke aktuelt å betale!
Gjest Poirot Skrevet 26. april 2004 #2 Skrevet 26. april 2004 Jeg tror ikke det går direkteruter imellom landene pga amerikansk boikott.
Gjest Anonymous Skrevet 26. april 2004 #3 Skrevet 26. april 2004 Tror ikke det er mulig nei,men se om du ikke kan reise via Mexico. Har hørt at det er det en del amerikanere gjør, og noen venner av meg gjorde det for ikke lenge siden.
marigull Skrevet 28. april 2004 #4 Skrevet 28. april 2004 Det er vanlig å reise via Canada også. Vet ikke hva det koster da.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå