Gå til innhold

Mange komplekser..........


Fremhevede innlegg

Skrevet

Fra toppen:

Supertynt hår

rynker på overleppe

små øyne

høy panne

stort hode

pigmentflekker

fet hud

grå tenner

hengepupper

stor mage som alltid er oppblåst

store hender

slappe lår

hengeknær

cellulitter

flat, litt bred og firkantet rumpe

sprengte blodårer på beina

store og brede føtter

Også blir jeg sett på som pen......

Hva er deres "greier" ??



Anonymous poster hash: 27924...ce6
  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du trenger psykolog... seriøst...



Anonymous poster hash: bb011...410
Skrevet

?



Anonymous poster hash: 27924...ce6
Skrevet

Avsporing, men skjønner ikke hvorfor folk ikke liker å ha stor/høy panne? Jeg synes det er kjempefint!

Uansett, så er man ofte mye mer kritisk ovenfor seg selv enn det alle andre er. Jeg snakka med venninna mi i går også snakka vi om klesstørrelser også sier hun til meg "Du ser ut som du bruker 38-40" og jeg har alltid trodd at jeg fysisk ser ut som jeg bruker 42-44. Ikke det at det har så mye å si, men det bare beviser at man ofte tror man er større/styggere enn det man egentlig er.

Folk oppfatter deg annerledes, husk det.

  • Liker 1
Skrevet

Er du veldig ung?

Du sier jo at du blir sett på som pen, hva med å innse at det er sant?

Dessverre har jeg som de fleste andre jenter mine komplekser. Det meste tenker jeg ikke på, men om jeg skal være streng med meg selv (skriver etter hva andre har sagt, for å understreke at hjernene våre ofte spiller oss et puss):

Tynt hår med to kveiler som gjør at håret legger seg rart og får aldri skikkelig langt hår - får komplimenter for det fine glatte håret mitt, samt fargen.

Rundt ansikt - fått kompliment for det, nettopp fordi det er rundt

Skjevt smil - "men det er jo bare søtt!"

Stor nese - ingen kommentarer på dette

Små øyne - "du har så fine øyne"

Små lepper - "du har så sensuelle lepper"

Kort hals - ingen kommentarer på dette

Skulle ønske kravebeina mine vistes - "det er så ekkelt når kravebeina vises!"

Hengepupper - "Du har helt perfekte pupper", "du har de fineste puppene jeg noen gang har sett"

Cellullitter - "Hæ? Hva snakker du om? Du har jo ikke det!"

Generelt litt "tykkere" enn hva jeg skulle ønske (normalvektig, men formfull) - du er flott, helt perfekt, og gutter vil jo ha jenter med former!

Lav - "lave jenter er søte og feminine!"

Ellers har jeg rare ticks jeg gjerne skulle vært foruten, men som jeg får høre bare er søtt.

Dette var fra gutter, ikke snille venninner. Ikke vær så streng med deg selv, det er nok bare du som ser problemene dine.

Og ja, litt som hun over, jeg anser meg for ha ganske brede hofter, stor rumpe og tykke lår. Venninnen min som jeg ser på som myye tynnere lurte på om jeg vil ha den nye bikinitrusa hennes, den var altfor liten til henne så da passet den sikkert til meg.



Anonymous poster hash: ece7e...3dd
Skrevet

Nei er ikke ung. Unge jenter har ikke rynker på overleppen...



Anonymous poster hash: 27924...ce6
Gjest mariast
Skrevet

Jeg er også ALLTID oppblåst! Er fryktelig kjedelig, men har funnet ut at jeg kan for det selv med matvanene mine :fnise:

Skrevet

Nei er ikke ung. Unge jenter har ikke rynker på overleppen...

Anonymous poster hash: 27924...ce6

Røyker du?

Anonymous poster hash: a9e41...1fe

Skrevet

Nei er ikke ung. Unge jenter har ikke rynker på overleppen...

Anonymous poster hash: 27924...ce6

Solarium?

Skrevet

Jeg blir ansett som en veldig pen jente, og har fått ekstremt mye(...!!) oppmerksomhet og komplimenter i løpet av årene. Likevel... :fnise:

- Tynt og flatt hår (men bruker extensions, selvfølgelig, så jeg har jo fått MYE skryt for håret mitt..men ekte er det ikke..)

- Store nese

- Smale lepper

- Store ører

- Fet hud

- Brede skuldre

- For mye fett på overarmene

- Hengepupper ("Du har seriøst de fineste puppene jeg noen gang har sett", "Perfekte pupper")

- Slapp rumpe ("Du har den diggeste rumpa jeg noen gang har sett", "Drømmerumpe", "Hvordan får du sånn rumpe??")

- Slappe lår

- Ikke sixpack (...)

- Korte negler som alltid brekker

- Cellulitter

- Gamle strekkmerker på siden av rumpa som synes i sollyset

- Mange arr på beina

- Ujevn brunfarge fra solen

Men husk: hvert fall når det kommer til kropp, er det MYE man kan få til med trening. Jeg har i utgangspunktet en "velformet" kropp, har veldig gode gener, men trent lite styrke i mitt liv. Jeg skal begynne med dette nå, slik at jeg ikke trenger å føle meg så slapp lenger, for DET - det, er en litt kjedelig følelse. :)



Anonymous poster hash: 6baf1...978
  • Liker 1
Skrevet

Og ja.. Rar form på tennene, glemte jeg. :fnise:



Anonymous poster hash: 6baf1...978
Skrevet

Mine komplekser:

- Feit

- Strekkmerker

- Rosa brystvorter

- Fregner

- "Arbeidshender"

- Mye fall i håret

- Stor rumpe

- Ikke så veldig spisst ansikt

Skrevet

Mine komplekser:

- Feit

- Strekkmerker

- Rosa brystvorter

- Fregner

- "Arbeidshender"

- Mye fall i håret

- Stor rumpe

- Ikke så veldig spisst ansikt

- Flat panne fra siden. Synes det er så fint med de som har sånn rund panne i profil

Skrevet

Jeg må si at det ikke hjelper noe særlig med alle artiklene som blir lagt ut på kg heller..


Anonymous poster hash: f8144...20e



Anonymous poster hash: f8144...20e
  • Liker 1
Skrevet

Tørt, brusete, krøllete hår

Stoooor nese

Brede skuldre, stor rumpe

180 høy

Bilringer :(

Hud som er både kvisete OG begynner å bli "sliten" med fine linjer (noen får bare alt, sant?)

Slitte tenner

Unibrow

Store indre kjønnslepper (takk kg)

Appelsinhud og smilehull på rumpa. :(

Store "pløsete" hender

Dobbelthake

Anonymous poster hash: 752ce...4fc

Skrevet

Jeg er både feit og stygg, men jeg skjønner ikke hvorfor jeg skal ha komplekser av den grunn.

Jeg har alltid teorisert at jo penere man er, så verre syns man om seg selv, for man har så fuckings mye å leve opp til. Ingen antar at jeg skal leve opp til noe som helst, så jeg har ikke press på meg i det hele tatt.

  • Liker 2
Skrevet

Tror de fleste har en del sånne småkomplekser.. Ganske normalt.

Jeg kan finne feil med absolutt alt ved meg selv, men prøver å la være å tenke så mye på det :) Hater å få komplimenter, jeg klarer aldri å tro på dem :fnise:

Hos meg var det puppene mine jeg hata, men det har jeg jo fått fikset :) Føler meg faktisk mye bedre nå! Jeg må bare begynne å trene igjen så fleskeræva får litt løft :P

Skrevet

Har vi ikke nok med å kritisere og dømme oss selv privat? Er ikke de blikkene rumpa vår får etter dusjen fra oss selv nok? Hvordan vi studerer oss selv i speilet på badet på jakt etter kviser og rynker?

Nei, jeg har hvertfall nok med hva jeg forteller meg selv, inni meg. Jeg trenger ikke bekrefte det ved å skrive det.

Så! På tross av det jeg ikke liker hos meg selv er jeg endelig kjempefornøyd med huden min. Jeg har lange øyenvipper som ofte får komplimenter, og jeg synes jeg har flotte føtter som gjør seg godt i åpne sandaler.

Hva liker DU med deg selv? Og hvorfor er vi ikke flinke til å fortelle oss selv hva som er flott med oss hver dag?

Skrevet

Fra toppen:

Supertynt hår

rynker på overleppe

små øyne

høy panne

stort hode

pigmentflekker

fet hud

grå tenner

hengepupper

stor mage som alltid er oppblåst

store hender

slappe lår

hengeknær

cellulitter

flat, litt bred og firkantet rumpe

sprengte blodårer på beina

store og brede føtter

Også blir jeg sett på som pen......

Hva er deres "greier" ??

Anonymous poster hash: 27924...ce6

Jeg skulle likt og sett et bilde av deg. Jeg nekter å tro at du ser ut som jeg innbiller meg etter din beskrivelse. Du er nok fin :) Jeg anbefaler deg å låne en bok på biblioteket som handler om selvfølelse. Jeg har hatt mange komplekser gjennom ungdomstiden, men har nå lært meg å være fornøyd med meg selv. Det er en tøff prosess, men man bør prøve. Det er ikke godt å ha så mange komplekser. Hilsen jente 23

Anonymous poster hash: 9d50a...086

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...