Gå til innhold

Vet ikke sitt eget beste


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Ser stadig vekk dumme mennesker stå fram med navn og bilde i avisa, helt uten å forstå hvordan de driter seg ut. Er det kun deres egen skyld, eller har media også skyld når de utnytter dumme mennesker?

20k er mye bevisst bruk, ikke bare nedlasting som foregår i bakgrunnen.

http://www.aftenposten.no/okonomi/Fikk-mobilregning-pa-20000---Telenor-legger-seg-flat-7273070.html#.UgIVw-U8wuo



Anonymous poster hash: f0142...962
  • Liker 2
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vel, om jeg hadde fått tilbake 20 000 for å gjøre det tror jeg kanskje jeg og hadde gjort det. Sånn sett er det vel win/win for både media og de dumme menneskene.

Men det til side:

Ser ut som telenor tar 40kr/MB. Det vil si han har surfet 500 MB på en uke. Det er så mye mobiltrafikk jeg til vanlig bruker på en mnd her hjemme (men da er jeg jo innenfor wifi mesteparten av tiden, jobb og hjemme).

Synes det er vanskelig å sammenligne, men han må ha koblet ut litt fornuft når han har gjort dette ja.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...