Spent... Skrevet 1. august 2013 #1 Skrevet 1. august 2013 Hei, Vi tenker å bestille en 3 ukers ferie fra usa spesialisten. Likevel er det sikkert mye vi selv kan "fikse", men har hørt at de skal være flinke. Er det noen som vet hvor mye de tar i "provisjon"? Hvis man kan skaffe turen for 25.000 kr, vil de da ta 5.000 kr i tillegg som provisjon? Noen som vet?
Gjest Zek Skrevet 1. august 2013 #4 Skrevet 1. august 2013 Skjønner ikke hvorfor du ikke kan sende dem en mail og forhøre deg?
Spent... Skrevet 1. august 2013 Forfatter #5 Skrevet 1. august 2013 Skjønner ikke hvorfor du ikke kan sende dem en mail og forhøre deg? Jeg kunne godt ha gjort det, men føler det er litt "frekt"..."Hvor mye koster det å bestille fra dere, enn om jeg skulle gjort det selv"?
Gjest Zek Skrevet 1. august 2013 #6 Skrevet 1. august 2013 Jeg kunne godt ha gjort det, men føler det er litt "frekt"..."Hvor mye koster det å bestille fra dere, enn om jeg skulle gjort det selv"? Frekt? Det er jo jobben deres.
Silvermist Skrevet 1. august 2013 #7 Skrevet 1. august 2013 Jeg kunne godt ha gjort det, men føler det er litt "frekt"..."Hvor mye koster det å bestille fra dere, enn om jeg skulle gjort det selv"? Det finnes så og si ingen turoperatører som kommer til å svare deg på det spørsmålet.
AnonymBruker Skrevet 1. august 2013 #8 Skrevet 1. august 2013 Det finnes så og si ingen turoperatører som kommer til å svare deg på det spørsmålet. Åh? Har bedt om prisoverslag flere ganger selv og fått det helt fint. Anonymous poster hash: 49871...a10
AnonymBruker Skrevet 1. august 2013 #9 Skrevet 1. august 2013 Jeg kunne godt ha gjort det, men føler det er litt "frekt"..."Hvor mye koster det å bestille fra dere, enn om jeg skulle gjort det selv"? Du kan jo bare be dem om et tilbud, og deretter sjekke hva du må betale selv for samme avganger og hotell. De gangene jeg har sjekket operatører på nettet, har jeg alltid funnet billigere tilsvarende selv. Anonymous poster hash: 2f5f3...593
Silvermist Skrevet 1. august 2013 #10 Skrevet 1. august 2013 Åh? Har bedt om prisoverslag flere ganger selv og fått det helt fint. Anonymous poster hash: 49871...a10 Beklager, det var dårlig formulert av meg. Det finnes så og si ingen turoperatører som vil gi deg et reelt eller ærlig svar på det spørsmålet. Stol på meg, det vet jeg.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå