Gå til innhold

dominante menn


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg tenner helt ekstremt på dominante menn, og jeg lurer på hvordan jeg skal gå frem med dette med sexpartneren min. Vi er ganske unge begge to, men jeg har en sterk følelse av at han liker å dominere. Han spør hvertfall om jeg synes det er digg når han klyper litt hart i nipplene mine, også har han tullet med håndjern ogsånt før. noen tips, uten at det blir for kleint?



Anonymous poster hash: de8ce...41b
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva med å bare si det rett til han? Er nok ikke så mye kleint ved det altså ;)

AnonymBruker
Skrevet

Om du gjør det kleint, så blir det selvsagt det. Er jo helt naturlig å snakke om sex med en person man er i et forhold med.

Jeg tenner på playrape, og jeg bare sa det rett ut til kjæresten at jeg tenner på det, og så prøvde vi litt bondage m.m før playrape da, siden man må stole veldig på hverandre når man driver med sånt.

Håper det ordner seg for deg :)



Anonymous poster hash: ca17e...82c
Gjest Raindrops
Skrevet (endret)

Kommer litt an på hvor fort du synes ting blir kleint, men det er vel bare å si det mer eller mindre rett ut? Ta han på ordet: skaff håndjern, si at du vil at dere skal teste dem. Fortell om fantasiene dine og få han til å sette ord på sine egne.

Selv synes jeg det er ganske morsomt å provosere frem dominante sider ved å utfordre han, tease, nærmest tvinge han til å bli mer hardhendt. Det forutsetter selvfølgelig at det er tillitt mellom dere slik at ingen av dere sitter igjen med følelsen av at det var i grenseland mellom overgrep og sex, så det kan være en god idé å snakke litt på forhånd om sånn ca hvor grensene går og hva dere begge forventer.

Kan kanskje bli litt kleint om dere ikke er vant til å snakke mye om sex (jeg er så bluferdig at jeg rødmer litt uansett), men det kommer dere over fort nok.

Endret av Raindrops
Gjest Lille-pus
Skrevet

Om han spør (noe som jo er meget positivt) så er han definitivt ikke i ekstremenden av dom skalaen :)

Dominansen sitter i hodet, ikke i musklene eller i den fysiske makten. Det er mental energi/mental styrke.

Du som sub skal ha et genuint behov/ønske om å overlates i hans hele 'makt', uten styring eller oversikt over hvor dette fører deg hen.

Og så er det grader av dom.

I den ene enden finner du dem som overtar uten å spørre. Som trekker deg helt til den ytterste grense av hva du tåler, klarer eller ønsker.

Med en slik dom får du virkelig møtt dine egne grenser og sett hvor du står. Denne dom'en bør du kjenne meget godt før du 'går til sengs' med ham/henne.

Det høres ut som din dom p.t. er i den myke og vennlige enden av skalaen.

Snakk med ham, gjerne litt spøkefult, og 'ert' ham med nippleklamps, silkebånd, håndjern og bondage sett.

- noe som heller ikke er direkte knyttet til D&s, men til bondagelek (nippleklamps også til myk S/M).

'

D&s og bondage går nok ikke så sjelden hånd-i-hånd.

Kanskje ikke så mye for å binde for å holde fast og begrense, men like mye for å legemliggjøre den psykiske styringen og kontrollen ved fysiske remedier som brekrefter og legemliggjør det psyken vet og ønsker ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...