AnonymBruker Skrevet 17. juni 2013 #1 Skrevet 17. juni 2013 nå har jeg sluttet og røyke! og jeg har lyst til å bleke mine kanarigule tenner slik at jeg tør smile på bilder. jeg drikker riktignok litt kaffe hver dag, og pepsi et par ganger i uka. men blir det et problem? uansett, hvilken tannbleking (ikke hos tannlege og internett) er best syns dere? rosabloggerne reklamerer jo mye for smilelab men de er jo kjøpt og betalt. Anonymous poster hash: 38b4f...65f
Gjest Marthe Skrevet 17. juni 2013 #2 Skrevet 17. juni 2013 Jeg er veldig fornøyd med smilelab sensitive :-) så ville gitt det et forsøk :-)
AnonymBruker Skrevet 17. juni 2013 #3 Skrevet 17. juni 2013 hvilken tannbleking (ikke hos tannlege og internett) er best syns dere? Anonymous poster hash: 38b4f...65f Ikke internett (altså bestille pr post) eller tannlege. Da gjenstår TV-shop, katalog eller over disk i butikk? Jeg ville rådet deg til å bruke tannlege, selv om det er dyrere. Da vet du at du får riktige råd og brukerveiledning og har bedre mulighet til å få penger tilbake om du er misfornøyd. Jeg ville aldri gjort det uten tannlegen der. Men så er jeg en sånn person som ikke ville brukt morolinser som ikke er kjøpt hos optiker heller.. Tenner er viktige, eksperimentere kan jeg gjøre med hår og negler som vokser ut igjen... Anonymous poster hash: 9f66d...58e 1
Gjest Superwoman! Skrevet 17. juni 2013 #4 Skrevet 17. juni 2013 Jeg er ikke fornøyd med smilelab. Fargen blir ujevn, og får skjolder rundt kantene av tennene. Synes også de er altfor dyre for hva du får. Anbefaler Smile&Go, som gir jevn, fin og tydelig farge. Kjøpte min på vita for ca. 400kr.
lissii Skrevet 17. juni 2013 #5 Skrevet 17. juni 2013 nå har jeg sluttet og røyke! og jeg har lyst til å bleke mine kanarigule tenner slik at jeg tør smile på bilder. jeg drikker riktignok litt kaffe hver dag, og pepsi et par ganger i uka. men blir det et problem? uansett, hvilken tannbleking (ikke hos tannlege og internett) er best syns dere? rosabloggerne reklamerer jo mye for smilelab men de er jo kjøpt og betalt. Anonymous poster hash: 38b4f...65f Gå på thewhiteone.se, der er det tannbleking!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå