Gå til innhold

Noen som har noe lignende?


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Munnsår hele tiden, forstoppelse og luft i magen. Hva er problemet om at man har det??? Jeg har ikke det. Men søsteren min har. Ja, jeg skriver for henne.. ikke spørr hvorfor. (Hun skal til legen neste uke men tenker å spørre hva dere mener)

Takker for svar:)

Anonym poster: 0eddc008dad5646f7816b85b8c06ee42

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Forstoppelse kommer som oftest som følge av et par ting, samme med luft i magen; lite fiber i kosten, feil kosthold, lite regelmessig mosjon og bevegelse, overvekt, lavt væskeinntak for å dra frem noe. Kan noe her høres kjent ut?

Skrevet

Jernmangel kan vel gi munnsår og sånn? Forstoppelse kommer vel av feil kost og jernmangel kan man få av feil kosthold?

Jeg har mye munnsår, men jeg biter meg i leppa hele tiden, så er vel min egen feil.

Er sikkert noen som vet

AnonymBruker
Skrevet

Jeg er ingen lege så ikke vet jeg. MEN - Jeg får munnsår av jernmangel. Pluss - jeg har irritabel tarm som blant annet gir meg luft i magen og vekslende løs mage/hard mage. Altså, to ulike ting som ikke er relatert til hverandre. Det høres ikke ut som det hun beskriver er noe å ta på avveie for, men det er jo fint at hun drar til legen alikevell.

Anonym poster: 87aba488c2257b14219d9865c86589c3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...