Gjest Gjest Skrevet 5. mars 2013 #1 Skrevet 5. mars 2013 Er det mer melk i hvit sjokolade? Hva med melkesjokolade? Har litt melkealergi, men har lyst på sjokolade for det og ikke liker ikke kokesjokolade.
Gjest NozMonster Skrevet 5. mars 2013 #2 Skrevet 5. mars 2013 lage selv? http://lovelyliller.com/hjemmelaget-sukkerfri-hvit-sjokolade-uten-melk-og-notter/
Gjest Gjest Skrevet 5. mars 2013 #3 Skrevet 5. mars 2013 Takkk for svar, men jeg vil gjerne også ha svar på det jeg egentlig lurer på For er jo ikke alltid at hjemmelaget sjokolade er tilgjengelig heller.
Gjest NozMonster Skrevet 5. mars 2013 #4 Skrevet 5. mars 2013 Takkk for svar, men jeg vil gjerne også ha svar på det jeg egentlig lurer på For er jo ikke alltid at hjemmelaget sjokolade er tilgjengelig heller. på helsekosten så får du melkefri sjokolade. i de aller fleste sjokolader så er det en del melk ja.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå