Gå til innhold

Kropp og utseende. Har dere sterke preferanser?


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Eller er dere mer "altetende" :fnise:

Anonym poster: f845d78ecf35527f6b59d6b2b7e5aba2

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Har litt sterke preferanser, men det er ikke pga utseende-trekkene i seg selv. Det har mer for meg å gjøre med at ulike måter å se ut på kommuniserer ulike personlighetstyper.

Jeg har meget sterke preferanser når det kommer til personlighet og at vedkommende skal være kompatibel med meg, og da er det som regel sånn (erfaringsmessig) at de jeg liker har sånne og sånne måter å kle og te seg på, og måter å "se" ut på.

er generelt svak for gode smil, glimt i øyet og at man ser litt ordentlig, men laidback ut. Om vedkommende da har stor nese eller brunt eller blondt hår er mindre viktig.

Anonym poster: bf79a38dad975215bd1ca6d9e6548363

  • Liker 3
Gjest Skjæra
Skrevet

Bare han ikke er veldig tynn eller tykk så spiller utseendet ingen rolle egentlig.

Skrevet

Jeg har aldri bevisst lett etter en bestemt type utseende, men likevel har mennene jeg har vært tiltrukket av, nesten uten unntak, vært slanke, trente og hatt mørkt hår og brune øyne. :sjenert:

AnonymBruker
Skrevet

ja, jeg klarer ikke tykke jenter.

Anonym poster: 190728ce4545a5c305ddbed6dfa75b5a

  • Liker 4
Skrevet

Mjah, egentlig ikke. Glimt i øyet, ett smil som lyser hele ansiktet, og rette utstrpling gjør så og si alt for min del.

Har vært med både veldig tynne og veldig overvektige, og skal innrømme at jeg har egentlig hele tiden blitt mest tiltrukket av smålubne menn. Men han jeg falt fullstendig for, og giftet meg med, er veldig, veldig slank;)

Skrevet

Tynne gutter er ikke noe fint.

Av en eller annen grunn synes jeg det er mest tiltrekkende med menn som er ca. like høye som meg, om ikke litt lavere (øøø?). Og brede skuldre, og litt "god" kropp. Ja, det er mine preferanser.

Tja, liker vel at mennene er helt motsatt av meg egentlig.

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Neh. Men liker ikke tykke og tynne menn, manboobs eller fettdepot som en dame nederst på magen.

Anonym poster: a98e55d6c73de8b16ebbaa9085dff55c

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jenta må være slank, men det er vel det eneste "sterke" preferansen jeg har. Jeg trenger veldig mye selv, så min smak har nok blitt påvirket av det! Ellers så må hun selvfølgelig ha et ansikt som tiltrekker meg.

Anonym poster: 6fc6cecd5311d798ab70e99cb18851e1

AnonymBruker
Skrevet

Nei, eller ikke når det kommer til utseendet ihvertfall. Når jeg var ung så drømte jeg om en høy og mørk og kjekk mann. Min første kjæreste var overvektig og blond. Min andre så ut som en anorektiker. Nåværende er ganske normal.

Personlighet og sånt er viktigere!

Anonym poster: 0e31b72b0a78411c9b9dbce4d80ee12c

AnonymBruker
Skrevet

Nei, egentlig ikke. De jeg har vært sammen med har vært høye, lave (ikke lavere enn meg, hittil), lyse, mørke, med mye hår eller skallet... Alle har vært forholdsvis slanke, noen veltrente, andre utrente. Men jeg ser at i hvert fall et par av mennene "mine" har sterkere preferanser når det gjelder utseende, og at jeg har liknet på eksene deres (ikke i personlighet).

Det viktigste for meg er at vi har god kjemi og kompatible personligheter, vanskelig nok det. Også må jeg jo synes han er sexy, men hva som skal til for at jeg skal tenne kan jeg ikke helt sette fingeren på (vel.. pun not intended). Nåværende kjæreste lukter godt, i tillegg til at han har fin kropp og veldig fin utstråling.

Anonym poster: 45c1bbf2798a0a4805d10e971130b79f

AnonymBruker
Skrevet

ikke overvektige jenter tror jeg er det eneste.

Anonym poster: 254cf4514c6918c872fdf03a98962ccc

Gjest Sunheart
Skrevet

Utseendet betyr svært lite for meg. Det er personligheten som er det viktigste

  • Liker 1
Gjest Adera
Skrevet

Har ikkje sterke preferanser, men tar ikkje hva som helst heller.

  • 3 uker senere...
AnonymBruker
Skrevet

Neh. Men liker ikke tykke og tynne menn, manboobs eller fettdepot som en dame nederst på magen.

Anonym poster: a98e55d6c73de8b16ebbaa9085dff55c

Faktisk er et fettdepot nederst på magen og ryggen ett mannlig trekk. Kvinner lagrer mer på hofte og lår. I moderne tider har flere og flere kvinner ervervet fettfordelingen til menn pga. dårlig kosthold og hormonubalanser ;) Spesielt kvinner i overgangsalderen med dårlig østrogenproduksjon får store mager ved overvekt.

Anonym poster: e72c4c8b3ce88b6c08abc915bb0ab217

  • Liker 2
Skrevet

Utseendet betyr svært lite for meg. Det er personligheten som er det viktigste

Du blir aldri lei av være politisk korrekt huh? Hva med å være ærlig å kutte den påklistra julepynten ?

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Jeg puler det meste. Men jeg liker best å dunke damer med stor rumpe og store lår...

Anonym poster: cbc6703dbf51b164813a271c13340a8a

  • Liker 1
Gjest Sunheart
Skrevet

Du blir aldri lei av være politisk korrekt huh? Hva med å være ærlig å kutte den påklistra julepynten ?

Brukte du en mnd på å komme med det der oppgulpet?

Slutt å tillegge meg meninger jeg ikke har.,Pass på deg selv eller bare gå å legg deg

  • Liker 1
Skrevet

Brukte du en mnd på å komme med det der oppgulpet?

Slutt å tillegge meg meninger jeg ikke har.,Pass på deg selv eller bare gå å legg deg

Nei jeg ble syk av å se julepynt til påske og måtte gulpe opp når jeg tilfeldigvis kom over den der.

Skrevet

Liker ikke tynne menn, og ikke veldig tykke. De må ha et godt smil, lukte godt, ha positiv utstråling.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...