AnonymBruker Skrevet 21. februar 2013 #1 Skrevet 21. februar 2013 ...for at dere ser ei jente og tenker "wow"? Nå tenker jeg først og fremst antrekk. Noen tips til hva jeg kan ha på meg for at jeg skal utmerke meg i mengden? Anonym poster: 8ab8be07630a4950381ddcccfc101998
AnonymBruker Skrevet 21. februar 2013 #2 Skrevet 21. februar 2013 At det ser ut som hun vektlegger det å ha noe mellom ørene og et interesseområde utenfor klær og mote og framfor det å kjøpe alt for oppmerksomhetssøkende antrekk. Den dagen jeg ser det, da tenker jeg WOW. Anonym poster: bd2feb3d507c91cace9d1431b05c70ce 2
AnonymBruker Skrevet 21. februar 2013 #4 Skrevet 21. februar 2013 At det ser ut som hun vektlegger det å ha noe mellom ørene og et interesseområde utenfor klær og mote og framfor det å kjøpe alt for oppmerksomhetssøkende antrekk. Den dagen jeg ser det, da tenker jeg WOW. Anonym poster: bd2feb3d507c91cace9d1431b05c70ce De går garantert forbi det hver dag, men du er sikkert bare for opptatt med å kikke ned i utrigningene til alle de andre;) Anonym poster: 540f448dc9c490f7498570cabcc1ec3a 7
AnonymBruker Skrevet 21. februar 2013 #7 Skrevet 21. februar 2013 See-through topp med BH under Farge, kort hverdagskjole over svarte tights Definerte, sminkede øyne Anonym poster: 839688908d4d4b82dd4f8050bfea30e7
Charmander Skrevet 22. februar 2013 #8 Skrevet 22. februar 2013 (endret) Det er veldig forskjellig, og kan egentlig bare si det med engang den utringningen er ikke veldig sexy. Jo større den er jo mer heslig er det. Gutter er forskjellige som dere jenter, vi liker forskjellige typer stil og personligheter. Utseendemessing er det et par ting jeg liker: Brunfarge - Veldig turn-on for min del. Gå til et solarium om vinteren av og til. Trenger ikke være mye, bare at man kanskje såvidt legger merke til at du har litt brunfarge og ikke er lik bleik. Sminke - Ikke for mye, men heller ikke gå usminket. Vis at du bryr deg litt om hvordan du ser ut når du går ut døren. Det er typ to jenter i min klasse jeg vet jeg bruker mer tid på badet om morgenen enn, skal jo ikke være sånn, de går usminket hver bidige dag. Hår: Helst langt eller halvlangt. Farge er ikke så viktig, men at du steller håret og at det ikke ser slitent ut hjelper. Jeans/Bukser: Som sitter tett og passer formene dine. Trange skinnbukser er også så hett at jeg ikke har ord. Hullete jeans! (Kanskje kombinert med en caps kan være litt tøft). Tren: Du trenger ikke se ut som en idrettsutøver, men hold deg i form. Det synes så lett og det gjør at alt av klær passer mye bedre! Sko: Ser ikke ofte mange jenter gå i noen røffe boots, synd at omtrent alle skal bruke høye standard hæler når de skal på fest. Må bare dra inn en turn-off: Knæsj rød leppestift, særlig på jenter som er helt bleke. Da er det faktisk helt krise. Generelt det som er litt edgy og blanding av sofistikert å rampete. Jeg liker ikke farfar eller mormor stil. Det vil si at strikkegensere og hatt, er ikke noe jeg liker. Så en jente forrige dagen i en blazer-jakke og et noe kort skjørt, fungerte mer enn bra. Et hår eksempel: Synes det er så fint med jenter som har det litt ala dette. Hvor håret går over hodet og det henger litt ut på sidene. Kontrast (?) i håret som hun på bildet har er også fint. Skal du utmerke deg så kle deg "litt" annerledes enn alle andre. Det handler mest om å tørre. Noe av det jeg har nevnt er litt for random settinger, og ikke bare fest. Endret 22. februar 2013 av Sulosi 1
Gjest Svampebob1 Skrevet 22. februar 2013 #9 Skrevet 22. februar 2013 Jeg legger fort merke til de som vil bli lagt merke til. Dvs. damer som har kledd seg pent og classy. Gjerne med farger som gjør at de skiller seg ut. Utstrålningen er også viktig. Smilende, positive og sprudlende damer har jeg falt pladask for flere ganger i livet mitt :-P. Ser at denne typen jenter ofte er veldig populære blant guttene.
Gjest TJ Oshie Skrevet 22. februar 2013 #10 Skrevet 22. februar 2013 Kommer jo helt ann på setting og hvordan man ønsker å bli sett. På byen? For å få oppmerksomhet (som ikke skal mye til) så er det bare å gå med trange klær, korte skjørt eller vise litt hyller. Personlig liker jeg jenter med en mer lavmælt stil i klesveien. For mye sminke og tan er uapetittelig btw.
Sjensen Skrevet 23. februar 2013 #11 Skrevet 23. februar 2013 Noe rødt på kanskje - fanger oppmerksomheten, også gjort noen studier som sier at man blir mer attraktiv om man går med rødt. Ellers er det viktig med godt kroppsspråk!
AnonymBruker Skrevet 23. februar 2013 #12 Skrevet 23. februar 2013 Legger vel heller merke til om det går andre veien, altså for langt fra min egen smak. For mye utringing og for korte skjørt er ikke helt min smak, men som sagt før, ett smil hever nok helheten ganske mye. Anonym poster: 3e27095babfbaead536fe9e41e010d61
Guybrush Skrevet 23. februar 2013 #13 Skrevet 23. februar 2013 Vet det er skikkelig klisje og nok ikke hva du er ute etter. Men det beste er om du går i noe som virkelig får deg til å føle deg bra/pen/sexy. For isåfall (så lenge du ikke er en av de som kryper rundt og sliter med dårlig selvtillitt) vil det være svært synlig for andre som ikke kun er opptatt av å ha noen som spriker med beina den ene natta Om du klarer å kombinere det med noe som både ser bra ut uten at det er alt for trashy bruker det bli veldig bra.
Gjest Chloè Skrevet 23. februar 2013 #14 Skrevet 23. februar 2013 Vet det er skikkelig klisje og nok ikke hva du er ute etter. Men det beste er om du går i noe som virkelig får deg til å føle deg bra/pen/sexy. For isåfall (så lenge du ikke er en av de som kryper rundt og sliter med dårlig selvtillitt) vil det være svært synlig for andre som ikke kun er opptatt av å ha noen som spriker med beina den ene natta Om du klarer å kombinere det med noe som både ser bra ut uten at det er alt for trashy bruker det bli veldig bra. Nå er jeg spent, hva er altfor trashy?
Charmander Skrevet 23. februar 2013 #15 Skrevet 23. februar 2013 Nå er jeg spent, hva er altfor trashy? For korte skjørt og for stor utringning er trashy.
Gjest Chloè Skrevet 23. februar 2013 #16 Skrevet 23. februar 2013 For korte skjørt og for stor utringning er trashy. Jaja, det er jo standarsvar. Alikevel er det disse dere ser på å har lyst å gå hjem med?
Charmander Skrevet 23. februar 2013 #17 Skrevet 23. februar 2013 (endret) Jaja, det er jo standarsvar. Alikevel er det disse dere ser på å har lyst å gå hjem med? Jeg prøver unngå dra med jenter hjem fra byen særlig om jeg beruset. Det er bare kleint. Nå skal det også nevnes at jeg bor i England og 90.5% av alle britiske jenter kler seg som horer eller som vi også kan si über trashy. Det er en ekstremt liten andel som faktisk klarer å kle seg. Jentene her kler seg gjerne i utfordrende topper med sideboobs og hotpants så man kan se det aller meste. Det blir for mye. Trodde jeg var ganske klar på hvordan stil jeg liker ovenfor, det var jo en lang utredning? Endret 23. februar 2013 av Charmander
Guybrush Skrevet 23. februar 2013 #18 Skrevet 23. februar 2013 Nå er jeg spent, hva er altfor trashy? Kjoler som er så korte at man enten ser trusa eller kanten på strømpebuksa for eksempel. Drithøye hæler om du ikke klarer å gå med dem og ser ut som en kalv, lag på lag med sminke/brunkrem så hun ser ut som ei voksdukke, stor utrigning (trenger ikke være gærent i seg selv) kombinert med alt for liten bh som trøkker alt oppover så det ser helt feil ut. Greit eksempel er de der jentene i Jersey Shore eller hva det nå heter.
AnonymBruker Skrevet 24. februar 2013 #19 Skrevet 24. februar 2013 Jenna Marbles! Anonym poster: 6ada0f708b3a166dfb680d995b747259 1
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå