Gå til innhold

Klikking i hodet.


Fremhevede innlegg

Skrevet

Ofte når jeg er ute å går er det en slags klikking i hodet mitt, rundt over øret. Er litt forskjellig om det er på høyre og venstre side.

Men det høres godt, og er ordentlig plagsomt. Uten om dette har jeg ikke andre symptomer på at noe er galt. Mye trett og slapp, men det skyldes nok at jeg sover lite. Jeg er ikke overvektig, ei heller undervektig. 172 høy, 53kg.

Noen ideer på hva dette kan være?Har hatt det veldig lenge!

Anonym poster: b4a434139ea6d25d1dcf22c3426b1106

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sliter faktisk med det samme, det kommer å går. Har ikke hatt det på en stund nå og godt er det :) Det "klikket" gjerne mens jeg gikk.

Skrevet

Samme her! Har det innimellom, ikke hele tiden, sånn har det vært i mange år. Høres rett og slett ut som jeg har en skrue løs!

Skrevet

sikkert tinitus/øresus :) Det trenger ikke være en summetone som de fleste tenker på, men hvilken som helst lyd.

Anonym poster: 5576c871347c4bb9579e4a650aba3576

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...