Gå til innhold

Bil-toget i Tyskland


Fremhevede innlegg

Skrevet

Er det noen her som har tatt DB Bahn (biltoget) i Tyskland? Planlegger bilferie til bl.a. Italia og det frister veldig å kunne kjøre på toget i Hamburg og våkne opp nederst i Tyskland! Har sjekket priser og det var DYRT, så er litt usikker....om det er verdt det.

Anonym poster: b157afc9a9007f686b19d419ef9f3116

  • 2 uker senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har tatt biltoget flere ganger fra Hamburg til Verona i Italia. Det koster litt ja, men er en veldig behagelig måte å komme seg gjennom Europa på. Vi har alltid tatt toget til Italia og kjørt hjemover. Togene blir veldig fort fulle så man må bestille i god tid.

Anonym poster: 0e35db989ca8f9260a5fe7b7e0afd16c

Skrevet

Jeg tok biltoget, bare med motorsykkel. Absolutt verdt det! :) Du kan ta fra Hambur helt ned til Villach som ligger I Østerrike. Derfra er det lekende lett å stikke til Italia.

Anonym poster: 3b2d61e3078d5ecdef5d71c3d7cc2b7d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...