Rosebud Skrevet 24. januar 2013 #1 Skrevet 24. januar 2013 Jeg vil lage macroner, og da trenger jeg mandelmel. Gidder ikke lage det selv, og kan ikke huske å ha sett det noe sted... Vet noen hvor man får kjøpt det? Må man i noen spesialbutikk?
Jerle Skrevet 24. januar 2013 #2 Skrevet 24. januar 2013 Jeg har kjøpt det på coop obs Hypermarked. Ellers så tror jeg det selges på helsekostbutikker. Se etter det der de har glutenfri mat.
Anglofil Skrevet 24. januar 2013 #3 Skrevet 24. januar 2013 Jeg bruker dette ofte og kjøper det enten på helsekost eller på Coop Obs! Ultra har også pleid å ha. Mvh Yvonne
Rosebud Skrevet 24. januar 2013 Forfatter #4 Skrevet 24. januar 2013 Takk for svar! Da sjekker jeg Coop i morgen
Olive Skrevet 24. januar 2013 #5 Skrevet 24. januar 2013 En del kjøkkenutstyrsbutikker med en god bakeavdeling har også dette. Traktøren, Rafens osv. Og Cacas såklart! Syns ofte det de bedre pris på melet fra sånne butikker enn på det fra helsekost.
up! Skrevet 24. januar 2013 #6 Skrevet 24. januar 2013 I disse lavkarbo-dager har de mandelmel omtrent overalt
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå