AnonymBruker Skrevet 4. januar 2013 #1 Skrevet 4. januar 2013 Hei dere, jeg har i rundt en uke hatt kløe og svie i underlivet, hadde sex i går og nå er jeg kjempehoven og øm der nede. Er dette sopp? Takk! Anonym poster: 6bfb2bc20e334aa4bedd402f23c26a18
Minya Skrevet 4. januar 2013 #2 Skrevet 4. januar 2013 Høres ut som sopp, særlig om det er rødflammete i tillegg. Prøv selvbehandling med Canesten eller lignende, både krem og vagitorier (reseptfritt på apotek), blir det ikke bedre etter en ukes tid med behandling, kontakter du lege/gynekolog. Unngå sex mens du bruker midler mot sopp.
AnonymBruker Skrevet 4. januar 2013 #3 Skrevet 4. januar 2013 Skal forsøke dette, hjertelig takk for svar Anonym poster: 6bfb2bc20e334aa4bedd402f23c26a18
Thalassos Skrevet 4. januar 2013 #4 Skrevet 4. januar 2013 Jeg leste i en annen tråd at eddik fungerte helt supert. Ikke prøvd det selv, men hun i tråden sa (etter tips fra en annen i tråden) at det gikk over etter èn dag! Dynk en tampong i eddik med litt vann, dytt den opp og ta den ut, det skal visst være supert!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå