Gjest meg Skrevet 26. desember 2012 #1 Skrevet 26. desember 2012 Jeg tror jeg er lesbisk :S hva skal jeg gjøre?? Jeg trodde først jeg var det i 9 klasse. Men har prøvd å fortrengt det. Så nå noen år senere har jeg insett at kanskje er jeg lesbisk?
-Jiinxs- Skrevet 26. desember 2012 #2 Skrevet 26. desember 2012 Hva skal du gjøre? Utforsk det og se om det stemmer, er vel ikke noe annet. Ihvertfall ikke prøve å fortreng det, det er jo ikke noe gale med å være lesbisk.
Gjest Cathrine Skrevet 27. desember 2012 #3 Skrevet 27. desember 2012 Så bra for deg Det er viktig å vite hvem man er. Når du har forsonet deg med tanken kan du gjøre som jeg gjorde, fortalte det først til ei god venninne jeg var trygg på og i ukene etterpå fikk jeg fortalt andre venner og familien min. Sendte også brev (hadde ikke facebook eller mail på den tida ) Fikk bare støtte overalt selv om enkelte synes det var litt rart med en gang. Gi folk tid til å tenke, det kommer til å gå helt fint! Hilsen ei som er god gift og åpen skeiv :D
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå