frlo Skrevet 6. november 2012 #1 Skrevet 6. november 2012 Noen her inne som har ideer til rollespill? Selv liker jeg ganske godt bdsm, hvor jeg er ganske underdanig. Typen min liker veldig godt å være dominant i senga. Vi har "lekt" litt overgrep og slik, men har ikke så lang erfaring med dette. Noen som vet noe/har erfaring?
Stocking lover Skrevet 9. november 2012 #2 Skrevet 9. november 2012 Personlig foretrekker jeg/vi sykepleier/pasient der hun har et kort hvitt skjørt og lange brune strømper. Det må være strømper for hun skal ikke ha truse! Utrolig deilig (for begge) når jeg stryker hånden oppover låret til strømpekanten og deretter inn i det aller helligste. Deretter setter hun seg på fanget mitt med ansiktet mot meg mens jeg lar den gli inn.................... Herlig!
AnonymBruker Skrevet 9. november 2012 #3 Skrevet 9. november 2012 Noen her inne som har ideer til rollespill? Selv liker jeg ganske godt bdsm, hvor jeg er ganske underdanig. Typen min liker veldig godt å være dominant i senga. Vi har "lekt" litt overgrep og slik, men har ikke så lang erfaring med dette. Noen som vet noe/har erfaring? Kall det noe annet, vær så snill. Æsj. Anonym poster: f564e16d32ce7c34aa957d4f4f4e806e
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå