Gå til innhold

Uregelmessigheter etter angrepille


Fremhevede innlegg

Skrevet

Mellom Mars og Juni/Juli tok jeg ca. 1 angrepille i måneden. Det var aldri i samme syklus, men allikevel vet jeg at dette er mye og veldig dumt. Etter dette har menstruasjonssyklussen min vært litt off. Regnet jo med at det kom til å ta litt tid før kroppen ville falle på plass igjen, men så lenge? Er det normalt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Aner ikke, men man tukler jo med hormonene i kroppen, så.. :vetikke: Har tatt angrepille et par ganger før, og da ble mensen litt uregelmessig selv om jeg gikk på P-piller, men man skal jo ikke ta angrepille for ofte, bare i nødstilfeller :)

Men det hørtes ganske lenge ut.. Du burde kanskje snakke med noen som har litt peiling om det :)

Skrevet

5 angrepiller på under et halvt år er galskap.. Aner du hvor store doser hormoner du har puttet i deg? Selvfølgelig blir det jo kluss i syklusen din, kroppen din er helt i villrede.

Hørt om kondom??

Skrevet

Er du helt tullete?

Skaff deg p-piller eller bruk kondom, det er en grunn til at det anbefales å bruke kun til "nødssituasjoner".

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...