Gjest Anonymous Skrevet 20. februar 2004 #1 Skrevet 20. februar 2004 Jeg har vurdert å gi bort et kokkekurs i gave, og vil derfor gjerne ha tips til steder som arrangerer dette. Hvis noen kan fortelle om sine erfaringer, er det kjempefint! :-)
Tusenfryd Skrevet 20. februar 2004 #2 Skrevet 20. februar 2004 Bølgen & Moi på Høvikodden arrangerer kurs. Jeg har ikke gått på dem selv, men de er visst veldig populære. Trugstad gård og Tove Haga har også kurs. Litt utenfor Oslo da, men burde være verdt kjøreturen.
Gjest Zobel28 Skrevet 25. februar 2004 #4 Skrevet 25. februar 2004 Jeg har vært på Le Canard gourmetkurs. Kan anbefales hvis mottakeren har lagd litt gourmetmiddager tidligere. Jeg har også vært på bølgen og moi kokekurs. Og synes vel at Le Canard var best. Vi fikk sjonglere litt mere med råvarer, og de var flinke til at alle skulle få holde på med noe spennende. Sjekk nettsiden og se om det er noe. www.lecanard.no
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå