Gå til innhold

Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

jeg skal opereres for 4 gang om noen dager. har en arm som ikke fungerer som den skal. skal i narkose som jeg har vært alle de andre gangene også.

før har jeg ikke stresset noe med det. men nå tenker jeg på det hele tiden. og jeg er utrolig redd for å dø. det er jo ikke bra å ta masse tabletter, gå under narkose, bli kuttet og skjært i i flere timer for å så våkne igjen. jeg er redd for at kroppen sier stopp, redd for å aldri våkne igjen.

det er så mye greier på nyhetene. sykehustabber, leger som er på vakt i 30timer uten søvn, folk som blir glemt igjen, feil blir gjort, folk dør under narkose, blir hjernedøde eller andre ting. jeg stresser utrolig mye, sover dårlig og har vondt i magen.

det høres sikkert ganske rart ut. Men jeg har aldri vært så redd for å dø før.. jeg gruer meg sånn, og jeg veit ikke hva jeg skal gjøre :(

Anonym poster: 7adcc6e8a2a5b5928f869994691e20cc

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Istedet for å plage deg selv med å tenke på at det forekommer at legene gjør feil, så bør du tenke på at de som skal operere deg, er dyktige fagfolk som har gjort dette mange ganger før. Skrekkhistoriene som media slår opp, skjer tross alt svært sjelden.

AnonymBruker
Skrevet

Joda, men de sier jo i media at dette er vanlig og sykepleiere står frem og sier at det er dagligdags.

4500 mennesker døde unaturlig på sykehus i fjord. Det er mange :(

Anonym poster: d39a34dbc6a181977f50f7196471d38e

AnonymBruker
Skrevet

bump..

Anonym poster: d39a34dbc6a181977f50f7196471d38e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...