Gjest ninanina Skrevet 10. juli 2012 #1 Skrevet 10. juli 2012 Noen som har reist med dette flyselskapet? Er det ok? Noe spes man bør tenke på (f.eks. Ang bagasje)?
Gjest ninanina Skrevet 11. juli 2012 #2 Skrevet 11. juli 2012 Ingen? Hjelp... Håper det finnes i virkeligheten, da!
reiselyst72 Skrevet 11. juli 2012 #3 Skrevet 11. juli 2012 Det er et spansk selskap som flyr rutefly og noe charter blant annet for Ving og Apollo. Hjemmesiden er www.Orbest.com. Når det gjelder bagasjeregler så må du nesten sjekke på hjemmesiden til din turoperatør. Har ikke hørt noe neativt om de så det er sikkert helt ok.
Dingo Skrevet 12. juli 2012 #4 Skrevet 12. juli 2012 Jeg reiste akkurat med Orbest/iberworld til Kreta, og det gikk helt greit Husker ikke nøyaktig vekt på bagasje, men lurer på om det var 20 kg. Det eneste negative var at det var skikkelig kaldt i flyet! Spesielt langt bak. Men det kan jo være det var tilfeldig God tur!
Gjest ninanina Skrevet 19. juli 2012 #5 Skrevet 19. juli 2012 Det var helt greit, ja. Hos Ving sa dem nemlig at 'det er jo ikke som å reise med et skandinavisk fly, da..' Men det var det Tror vi kunne ha med 23 kg + håndbagasje og ingen 'Ryanair-regler'.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå