Gå til innhold

krater i ansiktet


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei! Jeg har et par store og dype "kraterarr" i ansiktet pga store kvisebyller (også kalt ateromer). Det ene krateret kommer av at legen stakk hull på og tømte et aterom mens det fortsatt var en betent kul, derfor skapte det en grop i huden når den bletømt. Det ble ikke sydd.

Det andre krateret er resultatet av et kirurgisk inngrep hvor man skjærte bort hele kulen og sydde igjen. En del av huden ble altså fjernet, og det ble laget en grop og et "stingarr". Begge gropene er på cm 1-1,5 cm i diameter. De synes veldig godt og ser litt merkelige ut.

I tillegg til dette har jeg en del småarr etter kviser, men gropene plager meg mest.

Har noen peiling på om disse gropene kan behandles på noe vis? tviler på at kjemisk peeling eller laser kan fjerne de da de er såpass dype, og at de må fylles med ett eller annet. Fett? sculptra? dermaroller? ønsker helst at behandlingen er langvarig eller permanent og ikke f.eks. restylane.

Anonym poster: 8ac85e67f27a744348272ffc4774cd37

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

"dytte på". Erfaringer noen?:)

Anonym poster: 8ac85e67f27a744348272ffc4774cd37

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...