Binta Ba Skrevet 7. juni 2012 #1 Skrevet 7. juni 2012 Hei! Jeg har nå brukt kobber-spiral i 1,5år, uten hormoner, og er superfornøyd, men det er desverre ikke mannen min, han kjenner den nemlig.. Så, jeg har bestemt meg for å prøve noe annet. P-piller glemmer jeg å ta, og p-sprøyte er ikke særlig aktuelt, da jeg blant annet har stor sprøyteskrekk ( èn sprøyte kan jeg overleve, men en hver 3 mnd..? ellers takk.. ) , og planlegger utenlandsopphold til tider, som dermed kan kræsje med slike planer. Så..p-stav blir det neste logiske for meg. Noen som vil dele av sine erfaringer? Normal menstruasjon? Mye bivirkninger? Hva har dere i såfall brukt før?? Tar imot alt med stor takknemlighet:)
Wanita Skrevet 7. juni 2012 #2 Skrevet 7. juni 2012 Hadde normale blødninger med p-stav. Hadde den i tre år og var veldig fornøyd med det Har egentlig ikke noe mer å si om den. Men måtte skjære litt i armen da for å få den ut igjen fordi kroppen hadde "kapsla" seg litt rundt den på den ene siden, men det var helt problemfritt altså. Var verre å ta bedøvelsessprøyta enn å måtte skjære litt.
Binta Ba Skrevet 7. juni 2012 Forfatter #3 Skrevet 7. juni 2012 Alright..er egentlig bare dette med eventuell menstruasjon i maaange mnd som skremmer meg. Selv om det også ble sagt om spiral, og jeg følte det gikk seg fint til etter 1-2mnd..
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå