AnonymBruker Skrevet 7. juni 2012 #1 Skrevet 7. juni 2012 Jeg skal noen dager til London, og har nå kikket litt for å se hva jeg ønsker å gjøre mens jeg er der. Ser at det er heller lite som åpner tidlig, det meste åpner ikke før 10. Jeg er morgenfugl, og er som regel oppe og ute kl 7. Bruker jo litt tid på frokost og kan kikke litt rundt, men er det noen som vet om noe man kan gjøre såpass tidlig på morgenen? Skal være der i en uke, så blir en del morgener å fylle. Om noen har tips til gode frokoststeder hvor man kan bruke litt tid, tar jeg gjerne imot tips om dette også.
Karmosin Skrevet 7. juni 2012 #3 Skrevet 7. juni 2012 Gå en tur i Hyde Park eller en av de andre parkene. Det er nydelig så tidlig om morgenen.
AnonymBruker Skrevet 10. juni 2012 #4 Skrevet 10. juni 2012 Tusen takk for tips! Tar gjerne imot flere.
fionel Skrevet 10. juni 2012 #5 Skrevet 10. juni 2012 London er en herlig by og bare spasere i om morningen, før alle turistene står opp. Det er herlig å nesten være alene i gatene, med solen i ryggen og se på feiere som feier veiene, og få oppleve litt av hvordan london er nesten uten menneske. Husker da jeg bodde i London tidligere, var dette helt fantastisk Som en over her sie også, besøk parkene, de er utrolig herlige om morningen, fyllt med ekkorn og fugler KOS Deg ! !
marsy Skrevet 11. juni 2012 #6 Skrevet 11. juni 2012 Jeg liker å kjøpe meg en avis, og sette meg på en cafe på morgenen. Bar Italia i Soho har også noen bord på fortauet, hvis det er fint vær (og er åpen nesten døgnet rundt). Hvis du vil ha mat åpner Breakfast Club tidlig, og er perfekt for frokost/brunsj/lunsj (en av de ligger i Soho) Ellers er en park en sikker vinner hvis været er ok. Eller gå tur langs gangveien på Southbank.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå